Чеський клуб “Славія” був незгодний з результатом гри

14 серпня відбувся матч між київським “Динамо” і чеською “Славією”. Гра завершилася перемогою киян (2: 0).

Але “Славія” були незгодні з діями головного арбітра Даніеля Стефанські. Гравці вважають, що суддя несправедливо не зарахував гол, забитий чехами в першому таймі, а також вказав на центр поля після того, як у другому таймі з офсайду забив Артем Бесєдін.

динамо славия

Чеський клуб подав протест в УЄФА. Пізніше президент “Славії” Ярослав Тврдик на своїй сторінці в Twitter повідомив, що європейський орган відхилив запит клубу на перегляд результату матчу з “Динамо”.

Відзначимо, що після цього матчу “Динамо” вийшло в плей-офф Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, експертна група визначила кращого гравця четвертого туру чемпіонату України. Кращим гравцем було обрано півзахисника донецького “Шахтаря” Марлоса. У грі проти “Ворскли” гравець бразильського походження забив гол.

До складу експертної групи входили: Артур Валерко, Віктор Грачов, Олександр Денисов, Сергій Нагорняк, Ігор Шуховцев, Геннадій Орбу, Йожеф Сабо, Олександр Сопко, Степан Юрчишин, Анатолій Чанцев, Ігор Яворський.

Раніше повідомлялося, на марці з Мессі намалювали українську пам’ятку. Республіка Бурунді випустила поштову марку, на якій зображено нападаючого “Барселони” і збірної Аргентини Ліонель Мессі. На задньому фоні художники намалювали український стадіон “Металіст”, який знаходиться у Харкові.

Багато філателістів вже мріють роздобути цю колекційну марку.

Нагадаємо, ми розповідали, як над Зінченко жартують одноклубники.