В суботу, 8 вересня, в Мінську відбувся матч Ліги Націй між збірними Білорусі та Сан-Марино, на якому вболівальники виконали відомий український стадіонний хіт – “Хто не скаче – той москаль”

Відео дійства, яке наробило багато галасу, опублікувало на своїй сторінці в Twitter інтернет-видання “Радіо Свобода”.

Результат пошуку зображень за запитом

Більшість російських користувачів обурила така поведінка білоруських вболівальників, проте українці зраділи такій позиції сусідів і привітали їх у своєму колі.

“Зважаючи на те, як ольгінці запанікували, ніхто з них не очікував від беларусів такого ставлення до москалів. Хай живе Бєларусь! Вітаемо вас в родинному колі дійсно братніх народів, прагнучих жити у вільному, демократичному середовищі”, – пишуть українці слова підтримки.

Зазначимо, що поєдинок збірних Білорусі та Сан-Марино завершився з рахунком 5:0.

Нагадаємо, що 6 вересня збірна України з футболу провела перший матч у рамках Ліги націй. Суперником нашої команди була збірна Чехії. Гра пройшла в Угерське-Градіште на міському стадіоні Мирослава Валенти. Результат 1: 2 на користь України.

Голами у цьому матчі відзначився Євген Коноплянка, який забив у ворота Чехії в кінці першого тайму. Таким чином, Коноплянка зрівняв рахунок (1: 1). Протягом другого тайму результат залишався рівним. Але в додатковий час молодий Олександр Зінченко вирвав перемогу для збірної України, забивши гол на третій хвилині компенсованого часу.

Вболівальники активно підтримували збірну України. І, незважаючи на те, що наша команда грала на виїзді, українцям вдалося на трибунах перекричати чеських фанатів. Після матчу футболісти підійшли до вболівальників, щоб подякувати їм за неймовірну підтримку. Їх звернення супроводжувалося піснею “Червона рута” у виконанні фанатів.

Нагадаємо, названі суперники українських клубів у Лізі Європи.

Як повідомляла Politeka, український футболіст визнаний кращим у чемпіонаті Бельгії.

Також Politeka писала, що відомого футболіста «покарали» на 1,5 мільйона євро.