Українці Богдан і Наталія Семеновичи виграли Вільнюський марафон

Переможці 15-го Вільнюського марафону, який відбувся 9 вересня, – чоловік і дружина з України Богдан і Наталія Семеновичи, повідомляє Znaj.ua.

Богдан Семенович подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 22 секунди. Друге місце посів ще один представник України Тарас Сало (2:25.13), третя позиція у білоруса Дмитра Григор’єва (2:25.13).

Семенович після фінішу сказав, що він втомився, але дуже щасливий.

марафон

“Може, з боку здавалося, що я біг легко. Це не так, оскільки траса у Вільнюсі складна. На ній чимало підйомів і спусків. Я дуже радий, що мені вдалося перемогти на цьому змаганні, а зараз я хвилююся за дружину, яка знаходиться в числі лідерів жіночого забігу”, – зазначив Семенович.

До речі Наталія Семенович подолала дистанцію за 2 години 47 хвилин 54 секунди і перемогла в жіночій категорії. Друге місце в жіночому забігу посіла чемпіонка Литви Ліна Кирилюк (2:50.27), третє – білоруска Олена Шумик (2:59.26).

марафон

Також повідомлялося, що плавець Андрій Говоров посів перше місце на в запливі на 50 метрів батерфляєм на етапі Кубка світу, який проходить в російській Казані. Українець проплив дистанцію з результатом 22,87 с. Таким чином, він встановив рекорд Кубка світу. Варто зазначити, що Андрію Говорову також належить і світовий рекорд (22, 27 с), який він встановив у червні цього року на чемпіонаті світу. До цього на етапі Кубка світу українець завоював бронзову медаль на дистанції 50 м вільним стилем.

Наступний турнір, в якому братиме участь Говоров, відбудеться 13 вересня. Це буде ще один етап Кубка світу в катарській Досі.

Додамо, у вересні 2017 го газета Le Monde опублікувала інформацію про те, що віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) і президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка був замішаний у корупції. Видання заявило, що Бубка причетний до корупційної схеми покупки голосів при виборі столиці Олімпійських ігор-2016.

Антикорупційний легкоатлетичний орган Athletics Integrity Unit (AIU) вирішив не робити ніяких дисциплінарних покарань для Бубки. У заяві AIU сказано, що ніяких порушень в діях Сергія Бубки не виявлено.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.