Вчора, 14 вересня, в столичному Палаці Спорту відбулася перша зустріч збірної України і збірної Іспанії в рамках відбіркового туру Ліги Чемпонов

Першим сигналом успішної гри став склад збірної, який зібрав найсильніших баскетболістів. Серед них дво гравців НБА – Святослава Михайлюка, який підписав контракт з “Лейкерс” цього літа, і Олексій Лень – гравця “Атланти”.

Варто зауважити, що фаворитами матчу вважалися іспанці, який вже тричі ставали чемпіонами Європи.

Першими рахунок у грі відкрили іспанці, проте відповідь українців був блискавичним: успішний триочковий Лукашова зміг вивести “синьо-жовтих” вперед. Потім в гру включився Святослав Михайлюк. Новачок “Лейкерс” зробив два техочковие кидки, і змусив тренера іспанців взяти тайм-аут.

Початок другої чверті матчу стартувало з збільшення переваги українців до 11 очок. Така різниця зберігалася більшу частину чверті. Однак два триочкових суперника вплинули на хід подій. На велику перерву команди пішли за двоочкових переваги збірної України.

Психологічно важлива третя чверть не внесла істотного перелому в ході боротьби. У заключній чверті українці продовжували активно йти вперед, змушуючи суперника наздоганяти. Триочковий Лукашова з подальшим данком Кравцова збільшили наша перевага до 10 очок за 2:36 до кінця основного ігрового часу.

Незважаючи на спроби врятуватися і триочковий Паулі, наші хлопці перемогу не відпустили.

Історична перемога українців прогриміла з рахунком 76:65. В результаті напруженої гри збірна України з 11 очками піднялася на друге місце в групі.

Уже 17 вересня в наступному матчі збірна України на виїзді зустрінеться зі збірною Чорногорії.

Раніше ми повідомляли, що 18-річний український баскетболіст підписав контракт з французьким клубом. Український центровий Юліан Ємець буде грати в чемпіонаті Франції. 18-річний баскетболіст є вихованцем українського клубу “Хімік”. За інформацією порталу basket.com.ua. Юліан підписав контракт з французькою командою “Форс-Провенс”. Цей клуб виступає у вищому дивізіоні країни.

Минулий сезон Ємець почав в іншому французькому клубі АСВЕЛ, проте пізніше перейшов в іспанський «Обрадойро-Б», де за п’ять матчів в середньому набирав по 3,4 очка.

Нагадаємо, за Київ-Баскет буде виступати американський гравець.

Як повідомляла Politeka, кращий данкер України гратиме за черкаський клуб.

Також Politeka писала, що легендарний баскетболіст вирішив спробувати себе в кінематографі.