У вівторок, 12 березня, відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких визначилися ще два учасники чвертьфіналу турніру

Ювентус після виїзної поразки 0:2 приймав на своєму полі Атлетіко, а Манчестер Сіті зустрічався з Шальке, вигравши перший поєдинок 3:2 в гостях.

Так, у Турині хет-трик Кріштіану Роналду врятував його команду від вильоту з Ліги чемпіонів, а в Манчестері господарі просто знищили суперника, відправивши в його ворота сім м’ячів без відповіді.

Манчестер Сити

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Атлетіко Кріштіану Роналду переконливо продемонстрував те, для чого його запрошували в Ювентус. Після поразки 0:2 в першому поєдинку команда Массіміліано Аллегрі опинилася в скрутному становищі, але змогла зробити камбек завдяки своєму новому лідеру, який вміє робити різницю в відповідальний момент.

Від перших хвилин матчу Ювентус захопив ініціативу і помчав забивати, що йому і вдалося на четвертій хвилині. Джорджо К’єлліні зіграв на добиванні, але суддя відмінив взяття воріт через фол в атаці з боку Роналду, який завадив Яну Облаку зафіксувати м’яч. Туринці продовжували нагнітати і на 27-й хвилині досягли свого – Федеріко Бернардескі навісив у штрафний, а Роналду, перегравши в повітрі Хуанфрана, поклав початок камбеку.

Уже в дебюті другої половини зустрічі португальська зірка Ювентуса подвоїв перевагу, зрівнявши тим самим рахунок у двоматчевій дуелі. Після чергового навісу нападаючий знову головою відправив м’яч у ворота, голкіпер Атлетіко зреагував, але, як виявилося, виніс сферу вже із-за лінії. Дотиснути мадридців Ювентусу вдалося тільки під кінець матчу завдяки пенальті, заробленому Бернардескі. У вирішальний момент протистояння з Атлетіко Роналду холоднокровно реалізував удар з одинадцятиметрової позначки і вивів туринську команду до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Ювентус – Атлетіко 3:0 (перший матч 0:2)

Голи: Роналду 27, 48, 86 (пен.)

Ювентус, Криштиану Роналду

Після вольової перемоги в меншості у першому поєдинку Манчестер Сіті в матчі-відповіді з Шальке більш ніж переконливо оформив путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів, влаштувавши опонентові справжнє побоїще.

Варто зазначити, що українці Олександр Зінченко і Євген Коноплянка розпочали зустріч у стартових складах і провели на полі весь матч, але закінчився він як для них, так і для їхніх команд з абсолютно протилежним результатом.

Шальке протримався трохи більше півгодини, після чого Манчестер Сіті за сім хвилин зробив рахунок розгромним. Спочатку Серхіо Агуеро оформив дубль, а потім безпосередню участь у побитті суперника взяв Зінченко. Гравець збірної України відмінною дальньою розрізною передачею залишив ні з чим весь захист гельзенкірхенців і вивів на ударну позицію Лероя Сане, який легко переправив м’яч у ворота.

Александр Зинченко, Манчестер Сити

У другому таймі все той же Сане записав на свій рахунок, окрім голу, ще й три асисти, а довершили приниження Шальке Рахім Стерлінг, Бернарду Сілва, Філ Фоден і Габріел Жезус.

Манчестер Сіті – Шальке 7:0 (перший матч 3:2)

Голи: Агуеро 35 (пен.), 38, Сане 42, Стерлінг 56, Сілва 71, Фоден 78, Жезус 84

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.