У неділю, 7 квітня, Шахтар і Динамо зустрілися в Харкові в рамках чвертьфіналу Кубка України

В основний час поєдинку лідери українського футболу обмінялися забитими м’ячами, а двох екстра-таймів також не вистачило, щоб вирвати перемогу в протистоянні.

Володар путівки в півфінал Кубка України визначався в серії післяматчевих пенальті, де точнішими були гравці Шахтаря, обігравши Динамо з рахунком 4:3.

Шахтер - Динамо

Уже на початку поєдинку Динамо вдалося вийти вперед, забивши швидкий гол. На 9-й хвилині Миколенко прорвався по флангу і прострілив у штрафну, де удар Шапаренка був заблокований, добивання у Вербіча не вийшло, а Болбат виніс м’яч прямо на ногу Гармашу, який дальнім пострілом відправив його під ліву штангу.

Шахтар ще в першому таймі мав чудову можливість зрівняти рахунок, коли Тайсон потужно пробив з лінії штрафного майданчика, але влучив у поперечину. Зрештою, Динамо також могло подвоїти свою перевагу, але удар Циганкова зі штрафного прийшовся в стійку.

Астаф’єва показала розкішні форми прямо на сцені: “Занадто гаряче”

Досяг успіху Шахтар вже в другій половині зустрічі, в чому йому серйозно допоміг захисник киян Кадар. Гравець Динамо в простій ситуації біля свого штрафного майданчика не зміг винести м’яч, його обікрав Тайсон і вивів на удар Мораеса, який вразив уже порожні ворота.

Незабаром обидва автори голів стали ще й антигероями протистояння, заробивши вилучення. Спочатку на 61-й хвилині свою команду підвів Гармаш. Півзахисник Динамо сфолив на Мораесі й отримав попередження, але потім він вирішив ще й буцнути опонента, за що відразу ж побачив перед собою червону картку і безглуздо залишив поле. Утім, Шахтар недовго залишався в більшості. Уже через кілька хвилин той же Мораес достроково завершив гру після другого попередження за небезпечний підкат.

У решту часу поєдинку, як і в екстра-таймах, команди не змогли визначити переможця. В одному з епізодів додаткового часу м’яч все ж опинився у сітці воріт Шахтаря після удару Вербіча, але арбітр відмінив гол, оскільки словенець відкрито підіграв собі рукою.

Перемогу за ударами з одинадцятиметрової позначки здобув Шахтар, незважаючи на те що у Динамо була перевага, після того як Бойко парирував удар Соломона. У підсумку героєм серії післяматчевих пенальті став голкіпер Гірників П’ятов, який взяв два останніх удари від Миколенка і Шепелєва.

Кубок України. 1/4 фіналу

Шахтар – Динамо 1:1 (4:3 пен.)

Голи: Жуніор Мораес 57 – Денис Гармаш 9

Вилучення: Жуніор Мораес 69 – Денис Гармаш 61

Таким чином, визначилися всі учасники 1/2 фіналу Кубка України. Окрім Шахтаря, боротьбу за трофей продовжить ще один представник Прем’єр-ліги – Зоря, а також дві команди з Першої ліги – Дніпро-1 та Інгулець.

Львів – Зоря 0:1

Гол: Лєднєв 48

Дніпро-1 – Ворскла 2:0

Голи: Куліш 78, Когут 83

Інгулець – Карпати 1:1 (5:4 пен.)

Голи: Щедрий 50 – Швед 90+7

Жеребкування півфіналу Кубка України відбудеться у понеділок, 8 квітня.

Нагадаємо, раніше лідер Динамо шокував звісткою про свою травму: «Найгірші побоювання підтвердилися».

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.