Сергей Бригадир: охрана Мустафы Найема совершила на меня нападение

Сергей Бригадир: охрана Мустафы Найема совершила на меня нападение

Учора під Генеральною прокуратурою відбулась акція Токсичний Луценко

Вона була публічно анонсована в соціальній мережі фейсбук як акція, направлена проти свавілля в Генпрокуратурі і з вимогою відставки кума Порошенка і його представника в Парламенті в 2014 році — Юрія Луценка.

З огляду на те, що я беру участь у боротьбі зі ЗЛОбудовним свавіллям Луценка та його зама Столярчука більше року — забудова на місті спортивного майданчику на Жилянській, 45 (в тому числі голодування разом з головою ініціативної групи під стінами Генпрокуратури минулого року — 18 діб), — а також в мене претензії до Генпрокуратури стосовно її саботажу справи по катуванню мене охороною Кличка в ніч з 16 на 17 грудня 2018 року, я прийняв рішення про участь у мітингу проти свавілля генпрокурора.

Ніде не було вказано, що це приватна акція депутата від БПП за 20-им номером у списку Солідарності Мустафи Найєма.

Я взяв із собою свій плакат, із яким я голодував під Генпрокуратурою, де в подробицях росписано, як Генпрокуратура порушує закон про прокуратуру України і бере участь у комерційній діяльності, краде землю громади Києва.

Коли я прийшов на цей мітинг, я побачив сумнозвісного депутата Найема, разом з Шабуніним https://youtu.be/Iy3HcWx_l5c та сином Гриценка (скандал по справі Свинарчуків).

В основному оточення Найема на цьому мітингу складалося з людей, що мають відношення до громадської організації зятя Кучми — Віктора Пінчука — інститут Аспен (до речі ,в мене є відео, де я потрапив на випускний цього так званого інституту, і коли я почав фіксувати людей на цьому заході, брат Мустафи Найема — «правозахисник» Масі Найем — скоїв на мене напад і розбив мені телефон).

Повертаємось під Генпрокуратуру: коли депутат Найєм, що просидів у фракції БПП у парламенті 5 років, побачив мене — він підбіг разом зі своїми охоронцями (чоловік 5-7 кремезної статури та з дуже специфічними татуюваннями) і почав лаятись, а охоронцям наказав відвести мене у двори. Завдяки присутності поліції цього не відбулося, поліцейський попросив мене відійти і вказав місце куди я можу стати і проводити свій пікет в рамках мітингу проти свавілля зятя Порошенка — Генпрокурора Юрія Луценка.

Але цього Найєму здалось мало і на мене напала група його охоронців і фізично винесли аж на стоянку.

Претензій до охоронців у мене немає — мені здається, що через безкарність і покривання депутатом Найємом вони просто не розуміють, що роблять, навіть до Найєма в мене питань нема — є питання-звернення до зятя Кучми Віктора Пінчука: ваші шнирі забулись і наносять репутаційної шкоди вам.

За час мого екологічного та громадського активізму на мене було скоєно 4 цілеспрямовані напади, але щоб ось так за прямою вказівкою депутата, на камери, — це вперше. Так, це всього-навсього синець — не перелом руки, як вже було, не стрілянина по мені з травмата, як вже було, не катування протягом години, як вже було — просто синець.

6 квітня 2019 року активісти ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» Масі Найєма заявили, що в цій справі вони з кумом Юрія Луценка — Президентом Петром Порошенком на одній стороні, і саме з цим я пов’язую вчорашній напад на мене!

Не має жодного права будь хто (особливо представники системної опозиції*) монополізувати право на правозахист та антикорупційний та громадський активізм!

П.С. Позавчора Кримська компанія якій Юрій Столярчук (зам Генпрокура) в 2015 році передав землю громади Києва на Жилянській, 45 знов знищила ще 3 дерева.

Нагадаємо, що Луценко з’явився на розмову до Зеленського.

Як повідомляла Politeka, джерело розкрило деталі допиту Порошенко: що задумав Луценко.

Також Politeka писала, що дружина Луценка на відпочинок вразила зовнішнім виглядом: «Баба Яга після пластики».

https://www.facebook.com/100020679142817/videos/334632000569435/?permPage=1

материалы рубрики
Такие предсказуемые мародерчики Блоги
Такие предсказуемые мародерчики
Николай Томенко раскрыл правду об образовании в Украине Блоги
Николай Томенко раскрыл правду об образовании в Украине
«Нулевое» декларирование – как это быстро и эффективно сделать на пользу Украине Блоги
«Нулевое» декларирование – как это быстро и эффективно сделать на пользу Украине