Розумом-то я розумію, що з західними лівими (навіть якщо виокремити з них комуністів, які явні фашисти) далеко не все просто. Але глибоко в підсвідомості вони все ж стійко асоціюються з рефлексуючими інтелігентами, типу героїв Вуді Аллена, непротівленчеськими захисниками слабких і пригноблених – недарма їх оплоти це Голлівуд і університетські кафедри. Поки не зіткнешся з історіями, подібними останніх виборів в США.
Знаєте, я згоден не брати до уваги те, що говорилося до виборів – надто вже пристрасті були напружені. Але зараз, коли голосування відбулося і результати відомі, як співвідносяться з повагою до демократії заклики до непокори і потоки ненависті до новообраного президента (які, здається, навіть посилюються)? Чим ці біснуваті хулігани краще куклукскланівців або неонаці? Чим срущіе посеред вулиці на портрет Трампа фанатички краще за натовпів ісламістів, що спалюють американські (ізраїльські) прапори?
Ні вже, панове ліві інтелектуали, совість цивілізованого світу, чемпіони толерантності та віртуози політкоректності, нічим ви не краще ідеологів «іржавого пояса». І ваші прихильники нічим не краще реднеків та іншої публіки, яку в душі вважаєте бидлом. І пристойній людині краще триматися від вас подалі – в точності, як і від різноманітних нацистів, расистів та інших гомофобів.
Політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, що Єврокомісія пропонувала довічно заборонити в'їзд до ЄС росіянам, які служили у російській армії з 2022 року, але, схоже, рішення не буде, повідомляє Politeka.
Політтехнолог Михайло Шейтельман заявив, що наша ППО з усім добре справляється, окрім балістики, проти якої США просто зобов'язані постачати нам Patriot, повідомляє Politeka.
Політтехнолог Михайло Шейтельман заявив, що дефіцит бензину в росії реально може призвести до революції народу проти влади, тим паче, якщо кризу підсилюють самі нафтовики, повідомляє Politeka.
Політолог Руслан Бортник розповів, чому на тлі кризи між Україною та Білоруссю Лукашенко вирушив із візитом спочатку до путіна, а потім до Сі Цзіньпіна, повідомляє Politeka.
Політтехнолог Михайло Шейтельман пояснив, що Лукашенко до путіна їде говорити, очевидно, не про ретранслятори, а про щось більше, про перемир'я з Україною, адже за це отримає велику нагороду від США, повідомляє Politeka.
Лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко пояснив, що, якщо копатись в історії, то Україна і Польща не перестануть один одного звинувачувати, тому варто перегорнути цю сторінку, повідомляє Politeka.
Архієрей ПЦУ, митрополит Олександр (Драбинко) розповів про патріарха Єрусалимського Феофіла III, якого Трамп призначим своїм новим переговірником у російсько-українській війні, повідомляє Politeka.
Історик Юрій Фельштинський розповів, що росією править держбезпека, тобто ФСБ, до того ж, без будь-якого політичного контролю, це вони розв'язали війну проти України, повідомляє Politeka.