Глава киевского Апелляционного суда Ярослав Головачев скрывает «золотые горы»: «миллионы, десятки квартир и вилла на Кипре»

Глава киевского Апелляционного суда Ярослав Головачев скрывает «золотые горы»: «миллионы, десятки квартир и вилла на Кипре»

Одиозный глава Апелляционного суда Киева Ярослав Головачев оказался настоящим «богачем Риччи», поскольку скрывает целое состояние

Об этом сообщает «Последний Бастион».

Так, у Ярослава Головачова і його сім’ї є 7 земельних ділянок в Київській області. Голова Апеляційного суду Києва подав електронну декларацію за 2015 рік, в якій вказав 7 квартир в столиці, стільки ж земельних ділянок на Київщині, а також зарплату в 227 тисяч гривень.

Головачов має 50% власності на квартиру в Києві площею 120,7 кв. м. Ще одну квартиру в 120,7 кв. м з безкоштовним правом користування задекларувала його дружина – Анастасія Головачова. Квартира площею в 38,7 кв. м з «іншим правом користування» також задекларована дружиною судді.

Ще чотири квартири в столиці (дві – площею 38,7 кв м, ще дві 120,7 кв. м) декларуються синами глави суду Мироном і Мирославом. У власності Ярослава Головачова дві земельні ділянки в Київській області – площею 2509 кв. м в Іванківському районі і площею 820 кв. м в Бориспільському районі. У власності дружини судді також перебувають земельні ділянки в Київській області: площею 820 кв. м –у Бориспільському районі площею 2,7 тис. кв. м і 2,492 тис. кв. м в Сквирському районі.

У Києво-Святошинському районі дружина Головачова володіє ділянкою в 1,12 тис. кв м. Голова суду вказав в декларації ще одну земельну ділянку – в Бориспільському районі площею 1,5 тис. кв. м, власником якої є Микола Скалан. Дружина судді задекларувала нежитлове приміщення в столиці площею 50 кв. м. У власності голови Апеляційного суду Києва – автомобіль Тoyota Camry 2015 року випуску вартістю 767 тис. гривень, дружина судді володіє автомобілем Audi А 6 2009 року випуску.

Крім того, Анастасія Головачова володіє корпоративними правами АТЗТ Ятрань в розмірі 30% акцій. У доходах суддя вказав зарплату за основним місцем роботи в розмірі 227 тисяч гривень.

Дохід його дружини від «незалежної професійної діяльністі» склав 29,4 тисяч гривень. У декларації також вказано дохід від відчуження нерухомого майна в розмірі 127,4 тисяч гривень. На рахунках в банківських установах у Ярослава Головачова – 1,26 тисяч євро і 180 тисяч гривень. На рахунках дружини судді – 2,405 тисячі євро і 10 тисяч доларів.

Опублікована раніше в ЗМІ інформація про придбання ще заступником голови Апеляційного суду м. Києва Ярославом Головачовоммаєткув м. Ларнака (Кіпр),вартістю 4 мільйони євро,отримала офіційне підтвердження.

За інформацією, наданою компанією Helios Real Estate Group, Ярослав В’ячеславович Головачов дійсно придбав розкішну віллу з басейном на морському узбережжі Ларнаки. Операція була закрита в березні 2015 року.

Всього в будинку 10 кімнат, з них 4 спальні. Площа вілли 570 м², земельної ділянки – 1500 м². Будинок розташований біля самого моря, в престижному місці, у районіПерволії, з панорамним видом на Середземне море, всього в 10 хвилинах від міжнародного аеропорту і в 15 хвилинах від центру міста Ларнаки. Вартість придбаної Головачовом нерухомості становить 4 000 000 евро.

На території також обладнаний окремий гараж, ділянка облагороджена ландшафтним дизайном.

Крім того, в компанії Helios Real Estate Group повідомили, що кожен покупець елітної нерухомості в їхній агенції отримує право на отримання кіпрського громадянства для всіх членів своєї родини. Таким чином, голова Апеляційного суду м. Києва в один прекрасний момент може виявитися громадянином Кіпру.

материалы рубрики
Виктория Муха: лоббистка олигархов и обманщица избирателей рвется в Раду Компромат
Виктория Муха: лоббистка олигархов и обманщица избирателей рвется в Раду
Как «Спецжилфонд» Владимира Шария может оставить Киев без детсада: схема для неугодных Компромат
Как «Спецжилфонд» Владимира Шария может оставить Киев без детсада: схема для неугодных
Михаил Терентьев: кто ведет по 221 округу чиновника, причастного к позору с «мостом Кличко» Компромат
Михаил Терентьев: кто ведет по 221 округу чиновника, причастного к позору с «мостом Кличко»
Леонид Емец: что известно о народном депутате, который идет в Раду с «купленным» дипломом Компромат
Леонид Емец: что известно о народном депутате, который идет в Раду с «купленным» дипломом
ГПУ крышует наркоторговлю,- СМИ Компромат
ГПУ крышует наркоторговлю,- СМИ
Действительно ли Украинская корпорация ИСД похитила у «Внешэкономбанка» средства в размере 2,7 млрд. долларов? Компромат
Действительно ли Украинская корпорация ИСД похитила у «Внешэкономбанка» средства в размере 2,7 млрд. долларов?
Игорь Самардак идет в Раду: всплыла скандальная правда о соратнике Порошенко Компромат
Игорь Самардак идет в Раду: всплыла скандальная правда о соратнике Порошенко
«Смотрящий» от Порошенко Грановский подкупает харьковчан боярышником: детали скандала Компромат
«Смотрящий» от Порошенко Грановский подкупает харьковчан боярышником: детали скандала
«Решала» из команды Порошенко Александр Грановский вляпался в новый скандал: «Люблю воровать» Компромат
«Решала» из команды Порошенко Александр Грановский вляпался в новый скандал: «Люблю воровать»
Леонид Емец: нардеп-неудачник с «купленным в переходе» дипломом Компромат
Леонид Емец: нардеп-неудачник с «купленным в переходе» дипломом
Скандал: Михаил Поплавский скрывает особняк и прибрал к рукам участок, выделенный под жилье для студентов Компромат
Скандал: Михаил Поплавский скрывает особняк и прибрал к рукам участок, выделенный под жилье для студентов
Сетка Владимира Прокопива: выяснились грязные схемы секретаря КГГА, который рвется в Раду Компромат
Сетка Владимира Прокопива: выяснились грязные схемы секретаря КГГА, который рвется в Раду