Адміністрація президента США Дональда Трампа, а також Конгрес готові розслідувати системну корупцію в надрах української влади

Про це повідомляє Politeka, з посиланням на Prnewschannel. За повідомленням видання, конгресмен Дейна Рорабейкер, який є головою підкомітету з питань Європи, Євразії та нових загроз Комітету у закордонних справах Палати представників, став головним голосом в питанні корупції в Україні.

Комітет призначив слухання з приводу незаконної діяльності ряду українських бізнесменів і політиків, серед яких високопоставлені чиновники- Ігор Кононенко, Валерія Гонтарєва, Віталій Хомутинник і Олександр Грановський з найближчим оточенням, серед якого депутат президентської фракції Сергій Алексєєв і скандально-відомий суддя з пулу Януковича — Артур Ємельянов.

Коррупция в Украине: детективы НАБУ расследуют дел на 83 млрд

У статті повідомляється, що пані Гонтаревій інкримінується співпраця зі структурами Януковича і допомога у виведенні 2 млрд. грн., що на той час було близько $ 200 млн. Ігор Кононенко згадується як близький друг президента, а його діяльність пов’язують з корупційними схемами, сірим експортом і виведенням коштів.

Окремо згадується і права рука пана Кононенка Олександр Грановський, пов’язаний з рейдерськими скандалами SkyMall, схемами Сергія Курченка і Бориса Тимонькіна, в тому числі і за участю вищезгаданого депутата з БПП Сергія Алексєєва.

Популярные статьи сейчас

"Эвакуируйтесь": жителей одной из областей уговаривают уезжать, пока не поздно

"На полном ходу врезался": автобус с украинцами разбился на трассе, первые фото

Украинцев предупредили о новой надвигающейся опасности, будет до +40: "Передайте это тем..."

Лилия Ребрик растрогала украинцев дочками-красавицами: "Диана на папу похожа, а Поля - на мамочку"

Мама 4-летней Лизы поделились, что чувствует после трагедии: "Моя любовь, моя любимая девочка"

Показать еще

Крім того, уряду США пропонується звернути увагу на пропозицію Михайла Саакашвілі провести окреме розслідування щодо офшорних рахунків Віталія Хомутинника, який також був причетний до злочинного бізнесу Сергія Курченка і проданого братами Буряками «Брокбізнесбанку».

Конгрес повинен розглянути питання про створення спеціального комітету з розслідування фінансових злочинів українських чиновників: і призначених, і обраних — повідомляється в публікації.

В Польше указали Украине на ошибки

Адміністрація Трампа повинна скласти список корумпованих українських політиків, запропонувати заходи щодо виправлення становища і перелік можливих санкцій. Вона також повинна розслідувати незаконний потік коштів в офшори і почати залучення українських політиків і їх фінансистів до відповідальності.

Ці заходи, за задумом, повинні запобігти розпаду України як держави. Якщо цей розпад станеться, Україна стане полігоном для незаконного обігу зброї, наркотиків і екстремістських угруповань — вважають американці

Ризики для економічної і політичної стабільності Європи і подальшого вторгнення Росії в Україну реальні, це може вплинути на інтереси США в Європі з точки зору геополітичних важелів і привести до розширення впливу Росії — переконані американські чиновники.