Голова Аграрної партії Скоцик проводить в Раду «троянського коня» Януковича

Голова Аграрної партії Скоцик проводить в Раду «троянського коня» Януковича

Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик проводить в парламент людей часів біглого президента Віктора Януковича

Зараз в керівних органах партії сидять досвідчені апаратники в особі екс-нардепів, екс-міністрів, екс-губернаторів і інші політики пік кар’єри, яких якраз припав на час правління Януковича.

Таким чином, Аграрна партія виступає в ролі «троянського коня», де люди Януковича знову намагаються повернутися за політичну орбіту.

Так політична партія, створена для представлення у Верховній Раді інтересів жителів України, об’єднаних за професійною ознакою, перетворилася на оплот втікачів «регіоналів» і тих осіб, які замішані в корупційних схемах.

Примітно, на провідну роль в виконавчих партійних органах Скоцик спеціально запросив Романа Безсмертного, набив руку на побудові політичних і владних конструкцій за часів президентів Леоніда Кучми і Віктора Ющенка.

Нагадаємо, глава Аграрної партії Віталій Скоцик показав себе як бездарний бізнесмен і керівник, будучи главою наглядової ради групи компаній «АМАКО».

скоцик

Так, в 2012-2014-х роках, коли компанія перебувала під керівництвом Скоцика, вона була збитковою і не приносила прибутку. Після відходу з «АМАКО» Скоцика, новому керівництву довелося дуже суттєво скоротити штат і поміняти співвідношення кількості офісних і «польових» співробітників.

Також керівництво Аграрної партії України причетне до рейдерського захоплення орних земель бельгійського інвестора на Волині.

Безпосередньо силове захоплення здійснений під керівництвом лідера волинського осередку АПУ, а політичне прикриття здійснює лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Джерело: «Антикор»

материалы рубрики
«Должны…»: в Евросоюзе назвали условие, при котором сохранят безвиз для Украины Политика
«Должны…»: в Евросоюзе назвали условие, при котором сохранят безвиз для Украины
Пропавшего 3-х летнего мальчика неожиданно нашли: «игрался с машинкой» Происшествия
Пропавшего 3-х летнего мальчика неожиданно нашли: «игрался с машинкой»
У Зеленского собрались использовать «кнут»: «сделаем все от нас зависящее» Политика
У Зеленского собрались использовать «кнут»: «сделаем все от нас зависящее»