Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик проводить в парламент людей часів біглого президента Віктора Януковича

Зараз в керівних органах партії сидять досвідчені апаратники в особі екс-нардепів, екс-міністрів, екс-губернаторів і інші політики пік кар’єри, яких якраз припав на час правління Януковича.

Таким чином, Аграрна партія виступає в ролі «троянського коня», де люди Януковича знову намагаються повернутися за політичну орбіту.

Так політична партія, створена для представлення у Верховній Раді інтересів жителів України, об’єднаних за професійною ознакою, перетворилася на оплот втікачів «регіоналів» і тих осіб, які замішані в корупційних схемах.

Популярные статьи сейчас

Раскрыта причина рака у Заворотнюк, которая порвала все связи с подругами: "Она сама уже поняла, что..."

Новая "ВИА Гра" переборщила со страстью в маечках и шортиках, противоречивые кадры: "Меладзе пора завязать"

Ирина Билык впервые рассказала о страшном диагнозе, как у Жанны Фриске: "Сделали операцию и сообщили..."

Полностью поседевший Филипп Киркоров появился без парика, правдивые кадры: совсем дедушка

Показать еще

Примітно, на провідну роль в виконавчих партійних органах Скоцик спеціально запросив Романа Безсмертного, набив руку на побудові політичних і владних конструкцій за часів президентів Леоніда Кучми і Віктора Ющенка.

Нагадаємо, глава Аграрної партії Віталій Скоцик показав себе як бездарний бізнесмен і керівник, будучи главою наглядової ради групи компаній «АМАКО».

скоцик

Так, в 2012-2014-х роках, коли компанія перебувала під керівництвом Скоцика, вона була збитковою і не приносила прибутку. Після відходу з «АМАКО» Скоцика, новому керівництву довелося дуже суттєво скоротити штат і поміняти співвідношення кількості офісних і «польових» співробітників.

Також керівництво Аграрної партії України причетне до рейдерського захоплення орних земель бельгійського інвестора на Волині.

Безпосередньо силове захоплення здійснений під керівництвом лідера волинського осередку АПУ, а політичне прикриття здійснює лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Джерело: «Антикор»