У Співдружності незалежних держав «оригінально» відреагували на указ президента України Петра Порошенка про відкликання представників з організації

Так, за словами керівника прес-служби СНД Володимира Ніканорова, Україна нібито і раніше виступала з подібними заявами, але вони залишалися без наслідків.

«Справа в тому, що в апараті виконкому СНД зараз немає співробітників від України. Раніше, до 2014-го, в ньому представники України займали досить високі посади: заступник голови, директор департаменту, заступник директора департаменту. Це були серйозні посади», — зазначив він.

снг

За словами Никанорова, ситуація кардинально змінилася після 2014 року.

Популярные статьи сейчас

Пугачева в новом дерзком образе прижалась к Галкину на людях, появилось фото: "Выглядят как ровесники"

Угроза нависла над большинством областей Украины: сделано срочное предупреждение ГСЧС

Самая богатая певица Украины похвасталась новым увлечением, кадры: «Красивый мальчик»

"Холостячку" Мишину в купальнике поздравляют с беременностью: "Животик себя проявляет"

Горбунов показал, что творилось за кулисами "Танців з зірками" после вылета Люленова: "Лучше пускай юморит..."

Показать еще

«Але з 2014-го вони відкликали своїх передових дипломатів, а нові так і не призначили», — підкреслив він.

СНГ

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 19 травня заявив, що підписав указ про відкликання всіх представників держави з усіх статутних органів Співдружності Незалежних Держав (СНД)

«Сьогодні я підписав відповідний указ про відкликання всіх представників з усіх статутних органів СНД. Нам там нема чого більше робити – ми рухаємося разом у Європу», – сказав Порошенко у Вінниці під час святкових заходів з нагоди Дня Європи.

Президент також підкреслив, що майбутнє України – в Європі.

Як писала Politeka, Україна більше не буде приймати участі в діяльності координаційних органів Співдружності незалежних держав. Про це заявив президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Джерело: Politeka