В італійській Генуї 14 серпня, обрушився міст, в результаті чого загинули 39 осіб. Крім того, в цю жахливу трагедію дивом вижили двоє українців

Так, на думку експерта, інфраструктура у Україні досить запущена.

Стан доріг фактично відображає і стан мостів, тому що це єдина система — якщо дороги погані, то й мости занедбані, тому що вони потребують постійного догляду. Якщо дорожнє полотно протікає, то руйнуються основні конструкції моста.

«Що стосується Києва, то тут ситуація наступна: Київавтодор в останні роки показує просто рекордні результати. Відремонтовано 500 кілометрів доріг міського, тобто магістрального значення — це практично третина всіх київських доріг. Такими темпами через 5-6 років магістральні дороги столиці будуть як лялечка . Відповідно відбувається ремонт мостів і шляхопроводів, яких в Києві 171 одиниця «, — зазначає Сергієнко.

Популярные статьи сейчас

Алла Пугачева впечатлила заметно помолодевшим видом на прогулке с детьми: "Похожи с Вайкуле стали"

Санта Димопулос или Власова: Макс Леонов впервые решил ответить, кто лучше

Потап показал их с Каменских особняк по соседству с Осадчей и сделал признание: "Нам так жаль..."

Солистка KAZKA Зарицкая резко высказалась о своей сопернице Джамале, кадры: "Мешает нам..."

Дочь Ани Лорак без фильтров честно показала, как ее мама выглядит дома: кадры

Показать еще

На його думку, вони в хорошому стані, тому що ніхто не ризикне брати на себе відповідальність за експлуатацію аварійного моста.

«Інша справа, що кілька мостів столиці потребують капітального або поточного ремонту. В першу чергу, це міст Патона — на одній з опор впала гранітна облицювання. На Повітрофлотському мосту потрібно провести поточний ремонт, тому що він протікав і обсипалися його обробки», — відзначає чиновник.

Крім того, за словами Сергієнка, особлива ситуація з мостом Кирпи (Дарницьким мостом), так як його будівництво проходило з грубими порушеннями. Проект пройшов державну експертизу тільки після того, як вже було побудовано сім опор, які були зведені з порушенням технологій — не закладаються арматура. Один з колишніх членів державної експертизи розповідав мені, що одну з опор зробили як в анекдоті — просвердлили дірки і позасовували туди арматуру. Тому цей міст викликає занепокоєння, але щоб дати оцінку його стану, необхідно провести ретельні обстеження.

Загалом, у Києві з мостами ситуація більш-менш. Що стосується регіонів — тут складно сказати без проведення моніторингу. Це серйозне питання і люди повинні розуміти, в якому стані мости, щоб убезпечити себе від подібних випадків.

Відзначимо, що через ремонт Шулявського шляхопроводу на місці з 18 серпня обмежуватимуть рух транспорту. Під мостом, де раніше був розворот транспорту, завезли бетонні блоки. З їх допомогою, а також зі знаками, обмежуватимуть рух.

Перше масштабне перекриття дороги відбудеться з 18 серпня.

Нагадаємо, ми показували, яким був міст в Генуї, який став могилою для 30 осіб.

Як повідомляла Politeka, зірковий футболіст опинився на мосту в Генуї за хвилини до обвалу.

Також Politeka розповідала про шокуючий порятунок на мосту в Генуї.

За матеріалами «Апострофа«