Сьогодні, 21 квітня, в Києві на НСК “Олімпійський” відбувся центральний матч 26-го туру чемпіонату України з футболу, де столичне Динамо приймало донецький Шахтар

Як передає Politeka, незважаючи на те, що питання чемпіонства практично було вирішено ще в кінці 2016 року, інтерес до чергового українського “ель-класико” у вболівальників не зникав.

З перших хвилин команди не особливо старалися форсувати події, ніхто не хотів ризикувати. Однак на 12-й хвилині рахунок був уже відкритий: нападника Шахтаря Факундо Феррейра кияни “забули” у своєму штрафному майданчику, що призвело до забитого голу після подачі Тайсона – 0:1.

Здавалося б, після голу повинна трохи розкритися гра. Але Шахтар повністю контролював хід поєдинку, а у футболістів Динамо м’яч зовсім не тримався в ногах. По ходу першого тайму команди не радували швидкісним футболом і небезпечними моментами, розмірено діючи на поле.

Друга частина матчу проходила під акомпанемент боротьби і не дуже небезпечних моментів біля воріт Андрія Пятова (перший і єдиний за матч удар в створ кияни завдали на 79-й хвилині). Одні не дуже могли – другі не особливо хотіли. У підсумку, абсолютно спокійна, хоч і мінімальна, “вікторія” Шахтаря. Перемога, яка збільшує і без того величезну відстань в турнірній таблиці між командами до 14 очок.

Динамо: Коваль – Віда, Пантич, Кадар (Очігава, 82) – Морозюк, Сидорчук (Рибалка, 66), Шепелєв, Антунеш – Ярмоленко, Гармаш (Циганков, 66) – Бесєдін

Шахтар: Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Коваленко (Малишев, 80) – Марлос, Тайсон (Дентіньо, 90), Бернард – Феррейра (Кривцов, 90+3)