Хокеїсти вирішили визначити, хто з них сильніший фізично

У четвер, 8 червня, відбувся п’ятий поєдинок фінальної серії НХЛ, в якому Піттсбург на домашній арені розгромив Нешвілл (6:0).

Цей матч запам’ятався уболівальникам не тільки повним домінуванням господарів, а й кількома бійками, а також величезною кількістю штрафів для хокеїстів.

gettyimages-693938456

Особливо спекотним став третій період, в якому спортсмени вирішили визначити на кулаках, хто з них сильніший.

У першій масовій сутичці взяли участь кілька хокеїстів з кожного боку. У підсумку, за бійку були вилучені форварди Карл Хагелін і Віктор Арвідссон, які отримали ще й по дисциплінарному штрафу. Євгеній Малкін і Роман Йосі отримали по два малих штрафи, а Патрік Хернквіст і Пі Кей Суббан – по одному.

Друга бійка сталася вже на останній хвилині зустрічі. Після того, як Колтон Сіссонс вдарив Оллі Мяяття ключкою по обличчю, він був покараний матч-штрафом, а Кріс Куніц і Яннік Вебер накинулися один на одного. Після цього епізоду Тревор Дейлі і Остін Уотсон отримали дисциплінарні штрафи.

Варто відзначити, що в цілому команди набрали 100 хвилин штрафу в п’ятому матчі фіналу (58 на рахунку Нешвілла і 42 – у хокеїстів Піттсбурга).

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад і результати матчів фінальної серії Кубку Стенлі.