У керівництва Боруссії просто немає підходящої кандидатури на заміну 54-річному наставнику

Про це повідомляє Знай.Спорт.

У 13-му турі чемпіонату німеччини з футболу Боруссія Дортмунд зіграла внічию з Шальке (4:4), при тому, що вела в рахунку з перевагою в чотири м’ячі!

Після такого результата дортмундський клуб поки не звільнятиме головного тренера Петера Боша, незважаючи на останні невдалі результати. У Бундеслізі Боруссія не може виграти вже в останніх шести матчах, а в Лізі чемпіонів – в чотирьох.

Тренер Боруссії розповів про свої плани на Ярмоленка

Як пише ruhrnachrichten.de, у керівництва Боруссії просто немає підходящої кандидатури на заміну 54-річному тренеру.

Після матчу у Дортмунді відбулася зустріч членів клубу. Генеральний директор Боруссії Ханс-Йоахім Ватцке почав свій виступ словами “вчора ввечері я почував себе так само жахливо, як і ви” і сказав Босу і футболістам, теж присутнім на зборах, що команді потрібно повернутися на дорогу успіху.

Спортивний директор Міхаель Цорк просто відзначив, що був шокований вчорашнім результатом.

Сам тренер не збирається йти у відставку і після гри з Шальке сказав, що не має наміру здаватися.

Відзначимо, що Боруссія Д і Шальке влаштували справжнє шоу. Ще в першому таймі дортмундцям вдалося чотири рази вразити ворота опонента, однак вже після перерви команда Коноплянки зуміла відповісти тим же. У підсумку все закінчилося з неймовірним рахунком – 4:4. До слова, у другому таймі Шальке грав у більшості, адже у Боруссії Д заробив вилучення нападник П’єр-Емерік Обамеянг.

Нагадаємо, як писала раніше Politeka, 25 листопада, в центральному матчі 13-го туру німецької Бундесліги зійшлися два клуби гравців збірної України – Боруссія Андрія Ярмоленка приймала Шальке Євгена Коноплянки. Команди видали неймовірний матч.