Київське Динамо стартувало в плей-офф Ліги Європи 2017-2018. На виїзді кияни зіграли внічию з АЕКом

Динамо вдалося відкрити рахунок в матчі в середині першого тайму. Гонсалес продавив захисника, прострілив у штрафну, а там ніхто не завадив Циганкову точно пробити у дотик.

У другому таймі Динамо грало на утримання рахунку. АЕК тиснув, кілька разів змусив Бойка потрудитися, і в підсумку домігся свого. На 81-й хвилині Хрістодулопулос виконав подачу, Бойко до м’яча не дотягнувся, а Айдаревіч своїм першим дотиком в матчі замкнув дальню штангу.

Check out this awesome video: All Goals & highlights HD – AEK Athens 1-1 Dynamo Kyiv 15.02.2018 https://t.co/z1UZf7VZs3