“Динамо” ганебно програло рівненському Вересу: розгромний рахунок

25 лютого у Львові в рамках 21 туру української Прем’єр-ліги рівненський Верес приймав київське Динамо

Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

На 13 хвилині Верес відкрив рахунок у зустрічі – Куліш скористався помилкою Морозюка, який погано відпасував голкіперу. У середині першого тайму ситуація для Динамо стала ще гіршою: Ротань у власному штрафному майданчику збив Куліша та отримав червону картку, а Сімінін реалізував пенальті.

Перед перервою кияни скоротили відставання завдяки проходу Вербіча – словенець вивів Циганкова на порожні ворота. Динамо намагалося зрівняти рахунок, але на 67 хвилині завдання ускладнилося, адже Бурда заробив дві жовті картки та залишив свою команду вдев’ятьох.

Гра 11 на 9 тривала лише 5 хвилин, після чого арбітр вилучив з поля Сімініна. Шанси в Динамо покращилися, однак герой зустрічі Степанюк з передачі Кожанова забив вирішальний гол. 3:1 – “біло-сині” зазнали сенсаційної поразки.

Таким чином, Динамо з 42 очками залишається на другому місці, але відставання від Шахтаря збільшилося до 6 пунктів. Верес, у свою чергу, набрав 29 балів та піднявся на 5 місце.

Нагадаємо, як передавала Politeka, на країнський футбольний клуб «Динамо» чекає зустріч зі спортсменом, який в рейтинговій таблиці обійшов Ліонеля Мессі, Кріштіану Роналду і Неймара.

Так, форвард «Лаціо» Чіро Іммобіле вперше в житті взяв позначку в 30 голів за сезон. При цьому зараз у 28-річного суперника 31 гол в активі, а до кінця сезону ще далеко. Звернемо увагу, що в рейтингу спортсмен поступається лише одному бомбардиру – Харрі Кейна, який забив за Тоттенхем 34 голи.

Джерело: Politeka