25 лютого у Львові в рамках 21 туру української Прем’єр-ліги рівненський Верес приймав київське Динамо

Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

На 13 хвилині Верес відкрив рахунок у зустрічі – Куліш скористався помилкою Морозюка, який погано відпасував голкіперу. У середині першого тайму ситуація для Динамо стала ще гіршою: Ротань у власному штрафному майданчику збив Куліша та отримав червону картку, а Сімінін реалізував пенальті.

Перед перервою кияни скоротили відставання завдяки проходу Вербіча – словенець вивів Циганкова на порожні ворота. Динамо намагалося зрівняти рахунок, але на 67 хвилині завдання ускладнилося, адже Бурда заробив дві жовті картки та залишив свою команду вдев’ятьох.

Шевченко висловився про матч Динамо – АЕК

Гра 11 на 9 тривала лише 5 хвилин, після чого арбітр вилучив з поля Сімініна. Шанси в Динамо покращилися, однак герой зустрічі Степанюк з передачі Кожанова забив вирішальний гол. 3:1 – “біло-сині” зазнали сенсаційної поразки.

Таким чином, Динамо з 42 очками залишається на другому місці, але відставання від Шахтаря збільшилося до 6 пунктів. Верес, у свою чергу, набрав 29 балів та піднявся на 5 місце.

Нагадаємо, як передавала Politeka, на країнський футбольний клуб «Динамо» чекає зустріч зі спортсменом, який в рейтинговій таблиці обійшов Ліонеля Мессі, Кріштіану Роналду і Неймара.

Так, форвард «Лаціо» Чіро Іммобіле вперше в житті взяв позначку в 30 голів за сезон. При цьому зараз у 28-річного суперника 31 гол в активі, а до кінця сезону ще далеко. Звернемо увагу, що в рейтингу спортсмен поступається лише одному бомбардиру – Харрі Кейна, який забив за Тоттенхем 34 голи.

Джерело: Politeka