Спортсменка з українського Рівного виборола дві нагороди найвищого ґатунку на змаганнях у Польщі

24 березня у польському місті Каліш відбувся Кубок Польщі з гирьового спорту.

Рівнянка Оксана Маліновська на змаганнях виступала за польський клуб «FitnesLeon».

У підсумку, українська спортсменка виборола дві золотих медалі. Виконавши вправу ривок гирі 24 кг—вона підняла її 102 рази і тріумфувала. Також у командній естафеті (поштовх гирі 16 кг, по 3 хвилини) Оксана теж здобула золото.

Лише тиждень тому Оксана Маліновська вдало виступила в Осло на турнірі «Valhalla Open 2018». Всього на турнірі змагалося близько 70 спортсменів із 7 країн Європи.

Та згаданому турнірі українці також вдалося завоювати дві золоті нагороди та ще й встановити власний рекорд.

Слід сказати, що Оксана Маліновська є однією із топових гирьовичок України. Нині вона тимчасово перебуває закордоном, але все ж має надію, що показані спортивні результати на Міжнародних турнірах дозволять їй представляти Україну на Кубку Європи і її допустять в збірну.

Нагадаємо, українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла чемпіонку Індіан-Уеллса Наомі Осака на шляху до третього кола Miami Open. Поєдинок завершився результатом 6:4, 6:2.

Наступна суперниця Світоліної стане відома в матчі між австралійкою Дар’єю Гавриловою (26 сіяна) і Андреєю Петкович з Німеччини.

Примітно, що рахунок особистих зустрічей між спортсменками став 3:2 на користь уродженки Одеси.

У минулому році на цій стадії турніру Світоліна програла американці Бетані Маттек-Сендс. А найкращий результат українки в Майамі – четвертий раунд в 2014-му і 2016-му.

Додамо, на старті Miami Open японка зупинила Серену Вільямс.

Як повідомлялося раніше, вихованка київської школи фігурного катання Альона Савченко з Обухова під німецьким прапором виграла чемпіонат світу в парі з Бруно Массо.

При цьому німецькі фігуристи в сумі набрали в Мілані 245,84 бала, що стало новим світовим рекордом. Ще один рекорд – 162,86 бали в довільній програмі. Навіть на Олімпійських іграх в Пхьончхані, де Савченко і Массо стали чемпіонами, вони набрали менше (235,9).

Джерело: vse.rv.ua.