Лідер української збірної зі спортивної гімнастики Олег Верняєв виграв срібну медаль на Олімпійських іграх в Ріо-Де-Жанейро. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету (НОК).

Верняєв боровся з японцем Кохе Утімура за перше місце, але поступився з результатом 92.266 бала проти 92.365. Третє місце на п’єдесталі зайняв спортсмен з Великобританії Макс Уитлок, який набрав 90.641 бала.

«На трибунах нашого новоспеченого срібного призера Ріо-2016 підтримували батьки, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та багаточисленна армія колег по олімпійській збірній», – йдеться в повідомленні НОК.

Українка обіграла першу ракетку світу в Ріо

Як повідомляла Politeka, раніше фехтувальниця Ольга Харлан стала бронзовою призеркою Олімпіади-2016 і виборола Україні другу медаль. Вона обіграла француженку Манон Брюне з рахунком 15:10.

Нагадаємо, першу нагороду для України в Ріо-де-Жанейро здобув 23-річний українець Сергій Куліш. Він отримав срібну медаль у стрільбі із пневматичної гвинтівки на 10 метрів.