Обігравши збірну Італії в півфіналі, жіноча збірна України з фехтування на шаблі вийшла в фінал олімпійського турніру. Як повідомляє champion.com.ua українські фехтувальниці обіграли італійок з рахунком 45:42.

У півфіналі також боролися команди з США і Росії. Росіяни змогли виграти американок з аналогічним рахунком 45:42. Таким чином у фіналі зустрінуться українки і росіяни. Відзначимо, що фінальна гра відбудеться о 00.15 за київським часом. Транслювати поєдинок українок і росіянок буде Перший Національний.

Як змінилася вартість олімпійського золота за 4 роки

Ми вже писали, що сьогодні жіноча збірна України з фехтування вийшла в півфінал командних змагань. Команда з України перемогла збірну Південної Кореї і пройшла в 1 // 8 фіналу.

Нагадаємо,українська фехтувальниця Ольга Харлан стала бронзовою призеркою Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро. У півфіналі Харлан поступилася Єгорян, а в битві за “бронзу” здолала Брюне – 15:10.

Як писала Politeka, бронзова медалістка Олімпійських ігор в Лондоні-2012 бельгійка Еві Ван Акер отруїлася водою під час тренувань в забрудненій бухті Гуанабари в Ріо-де-Жанейро. Бельгійка заразилася інфекцією з водойма тренувальної бухти під час підготовки до Олімпійських ігор в липні цього року.