Українська служба безпеки ліквідувала діяльність організації, що відмивала мільйони за допомогою використання е-гаманців.
![](https://politeka.net/crops/056721/360x0/1/0/2019/10/31/O4yY0qIIJGsOqj2B5mrIs9pvtti4UxNX.jpg)
![](https://politeka.net/crops/697b03/360x0/1/0/2019/10/31/1on6M79iCmTVrTo8jEdmbpxVegYNHAlr.jpg)
![](https://politeka.net/crops/0d7e06/360x0/1/0/2019/10/31/A3SuENcdWxTIwBxirf7uvdlzQSasrJp1.jpg)
Як повідомила Преса України, електронні гаманці було зареєстровано на жителів тимчасово окупованих територій. Головний фігурант справи, колишній міліціонер, скористався персональними даними людей, які проживають на підконтрольних бойовикам територіям. Екс-міліціонер зареєстрував на імена людей гаманці, на які надходили гроші з іноземних банків. Після цього залишалося лише перевести отримані гроші в готівку, зокрема і валюту «ДНР». Якщо вірити даним СБУ, за подібною схемою вдалося відмити понад 50 мільйонів гривень.
Міліціонера-невдаху вдалося зловити у Дружківці на Донеччині, у нього відібрали комп’ютерну техніку та цифрові носії інформації.
Нагадаємо, нещодавно Politeka писала про те, що запуск е-декларування легалізував контрабанду в АТО.