Український спортсмен Жан Беленюк, який завоював для збірної срібну медаль у фіналі турніру з греко-римської боротьби в Ріо-де-Жанейро, задоволений, що зміг добитися високого результату, але не приховує розчарування від поразки.

«Я здобув олімпійську медаль. Медаль є медаль. Я йшов до неї дуже довго. Якщо виходиш на олімпійський килим потрібно видавати все, щоб перемогти», – цитує його прес-служба Національного олімпійського комітету (НОК).

За словами борця, у другому періоді сутичка пішла не за його сценарієм і йому не вдалося переломити хід поєдинку. «Щоб вигравати в таких умовах, треба бути не просто сильнішим – а на дві голови сильнішим за суперника. Це непросто, але в будь-якому разі ми не здаємося, працюємо та віримо, що буде і на нашій вулиці свято», – додав Беленюк.

Чому українці в Ріо досі без золотих медалей?

Як повідомляла Politeka, напередодні в фіналі із греко-римської боротьби на Олімпіаді в Ріо Жан Беленюк програв представнику Росії Давиту Чакветадзе з рахунком 2-9. Так він став срібним призером і збірна України на Олімпіаді все ще без золота.

Нагадаємо, український стрибун Ілля Кваша пройшов до півфіналу Олімпійських ігор. У стрибках із 3-метрового трампліну українець пройшов до 1/2 фіналу, показавши у кваліфікації 15 результат – 398.20.