Представниця Багамських островів Шона Міллер завоювала золоту медаль Олімпійських ігор у бігу на 400 метрів. Спортсменка подолала дистанцію за 49,44 секунди. Як повідомляє ТАСС, вона перетнула фініш в падінні, випередивши зайняла друге місце американку Еллісон Фелікс на 0,07 секунди.

Бронзовим призером в цій дисципліні стала стала представниця Ямайки Шеріка Джексон (49,85).

22-річна Міллер встановила особистий рекорд і завоювала перше олімпійське золото в кар’єрі. На Іграх в Лондоні вона не змогла фінішувати в своєму попередньому забігу. На церемонії відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Міллер була прапороносцем своєї збірної.

Відзначимо, що Олімпійські ігри завершаться на цьому тижні 21 серпня.

Як писала Politeka, єгипетський дзюдоїст Іслам Ель-Шехабі отримав дискваліфікацію від Міжнародного Олімпійського комітету за неджентльменську поведінку. Спортсмен з Єгипту відмовився потиснути руку ізраїльському дзюдоїсту Ору Сассону після поєдинку. В цьому двобої Іслам Ель-Шехабі програв.

Нагадаємо, що вчора українець Жан Беленюк, який став срібним призером Олімпіади-2016 у греко-римській боротьбі, вважає, що у фінальній сутичці з росіянином Давитом Чакветадзе його суперникові допомогли судді.