У мережі оприлюднили світлини із прифронтового міста Червоногорівка (Донецька область, – ред.), на яких видно посмішки маленьких українців на тлі обстріляних стін. Про це повідомляє «24 канал».
«Усього свято відбулося в чотирьох школах, але працюватимуть лише дві, інші занадто сильно зруйновані війною. Цьогоріч вчитимуться близько 1500 учнів, проти торішніх 900», – зазначає кореспондент видання.
![](https://politeka.net/crops/d77bb6/360x0/1/0/2019/10/31/HOEj09QxfEn9tt3HvysgZeO8KSp08WcM.jpg)
![](https://politeka.net/crops/37680e/360x0/1/0/2019/10/31/o3PEsU9JvPrGm5gxknscSrEYx7jRbkTf.jpg)
![](https://politeka.net/crops/7895d3/360x0/1/0/2019/10/31/EFpVXC0c78bCeYUE05drPi9GuSMHganR.jpg)
![](https://politeka.net/crops/5cd167/360x0/1/0/2019/10/31/YImfNP1p4Ygy87ZD9y2GD8Q3rXQGYZmw.jpg)
![](https://politeka.net/crops/885974/360x0/1/0/2019/10/31/1pZXOTCdka71c6fftTw72RwdKEkbZFG1.jpg)
![](https://politeka.net/crops/65dea8/360x0/1/0/2019/10/31/t6Lcs7ckGWTo3XmChVv83kkiPkcKPl8Z.jpg)
![](https://politeka.net/crops/4c3155/360x0/1/0/2019/10/31/EFG985xkbxkNyGp0fd9ZMPxeiSYDVGSj.jpg)
![](https://politeka.net/crops/8f7ac0/360x0/1/0/2019/10/31/Pi6Jml5vYyYszko9w7hgtLvp8iJOJvta.jpg)
![](https://politeka.net/crops/c9d369/360x0/1/0/2019/10/31/OicR8MadyM1tSwDckP4aor4Eq0Bl2QOM.jpg)
![](https://politeka.net/crops/f5a11a/360x0/1/0/2019/10/31/izOd4w2kXpQdQrSR5SRQCKxbBro0AWud.jpg)
![](https://politeka.net/crops/6d2c4b/360x0/1/0/2019/10/31/PgNoPRZTdtGYL1NrlsLQed6MjlZeTVk1.jpg)
![](https://politeka.net/crops/d336ec/360x0/1/0/2019/10/31/mON344r9q3JaNB30dukmWcSpVFVKTADj.jpg)
![](https://politeka.net/crops/82d57e/360x0/1/0/2019/10/31/sPtjeiAxbPW177jqmzZaMqb4vBQLti2R.jpg)
![](https://politeka.net/crops/111a08/360x0/1/0/2019/10/31/mnXb5LeGZ4jazbgAsVt269WigkmFxX13.jpg)
![](https://politeka.net/crops/7e9b95/360x0/1/0/2019/10/31/qRSGtx6R6x4XpXSISypfNyoTvX4ESHjY.jpg)
![](https://politeka.net/crops/da3801/360x0/1/0/2019/10/31/yld86LzwWYeOiseoO2dzA9JfUJNaNomt.jpg)
![](https://politeka.net/crops/3ac437/360x0/1/0/2019/10/31/5d5eNPNitipkzcm92f5nYCjjwB3WtDhp.jpg)
![](https://politeka.net/crops/9b2dd9/360x0/1/0/2019/10/31/R0ksOZmbr2iR5Hoxil8KtRwJgqRs7ieA.jpg)
![](https://politeka.net/crops/d1703a/360x0/1/0/2019/10/31/YrURKrK7BM9lvihWkCMaIeAlC6yTs67h.jpg)
![](https://politeka.net/crops/03c317/360x0/1/0/2019/10/31/UK1K0vSq6wIAQd6XAglDW8oea1GOU5nq.jpg)
![](https://politeka.net/crops/e24358/360x0/1/0/2019/10/31/Fq8G3gwxMLUGKE8UqOUHCeIEkI0Pb7uO.jpg)
![](https://politeka.net/crops/35a97d/360x0/1/0/2019/10/31/qf0SZoTLITmoiGvHXrog6kijspKhrfJO.jpg)
На самих світлинах видно, що дітям роздали спеціальні єврофлаєри, в яких розповідається про небезпеку мін, гранат й інших військових снарядів.
Нагадаємо, що учасник бойових дій випадково зустрів на вулиці жебрака, який був одягнений у форму Збройних сил України. На питання «де ти воював» шахрай не зміг чітко відповісти, після чого той зажадав зняти форму.
Як писала Politeka, припинення вогню на Донбасі 1 вересня вигідно і потрібне перш за все бойовикам «ДНР/ЛНР». Таку думку висловив директор центру «Українські студії стратегічних досліджень» і колишній народний депутат «свободівець» Юрій Сиротюк.