Воротар шотландського клубу «Данді Юнайтед» Кеммі Белл відбив три пенальті за 23 хвилини матчу національного Чемпіоншипа (другий за силою футбольний дивізіон країни – ред.) З «Данфермлайн». На дев’ятій хвилині Белл впорався з ударом Гевіна Райлі, на 27-й – Нікі Кларка, а ще через п’ять хвилин – Пола Макмаллана. В результаті «Данді Юнайтед» здобув перемогу з рахунком 3:1.

PENALTY KING | This guy ❤️ pic.twitter.com/k7PyVWZ52w

— Dundee United FC (@dundeeunitedfc) 10 сентября 2016 г.

Після п’яти турів чемпіонату «Данді» з вісьмома очками розташувався на четвертій сходинці турнірної таблиці. У минулому сезоні команда виступала у вищому футбольному дивізіоні країни – Прем’єр-лізі.

Як депутати із чиновниками у футбол грали (фото)

Нагадаємо, «Газпром» має намір викупити Коноплянку. Український півзахисник після підписання повноцінного контракту з «Шальке» може відправиться в оренду в «Зеніт».

Відомий український блогер і письменник Ян Валетов пояснив, в якому випадку росіяни зможуть ненавидіти збірну України з футболу. Відповідаючи на фразу першого віце-президента РФС Микити Симоняна про те, що «якби збірна Росії приїхала в Україну, у неї зовсім би точно виникли проблеми», Валетов відповів, що можливо росіянам варто змоделювати трохи іншу ситуацію.