Український форвард Артем Мілевський провів дебютний матч у нижчому російському дивізіоні за ФК “Тосно”, але не зміг допомогти команді зачепитися хоча б за нічию в матчі проти “Луч-Енергії” з Владивостока.

Цемент і бетон: як у Росії готують стадіони до ЧС-2018 (фото)

Як повідомляє football.ua, “Тосно” приймав на своєму “Луч-Енергію”. Гості відкрили рахунок у дебюті матчу. Під кінець першої половини гри команда з Владивостока подвоїла перевагу.

На початку другого тайму зустрічі “Тосно” один гол відіграв. На 63-й хвилині на полі з’явився Артем Мілевський, який замінив Олександра Кутьіна.

Втім, наш футболіст нічим особливим на полі відзначитися не зміг. Матч так і закінчився з рахунком 1:2.

Нагадаємо, екс-форвард київського «Динамо» і збірної України Артем Мілевський перейшов у “Тосно” ще наприкынці серпня, але зміг дебютувати тільки зараз.