Динамо (Київ) перемогло луганську Зорю в центральному матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу

Про це повідомляє інформаційний портал Znaj.

За інформацією, голами відзначилися динамівці Гармаш і Бесєдін.

“Таким чином підлеглі Сергія Реброва відігралися за мінімальний програш у першому колі”, – коментує видання результат матчу.

Карпати знову подають в суд на ФФУ

Початок зустрічі, як стверджує видання, шокувало киян: нігерієць Бонавентуре після скидки грудьми від Чечера розстріляв Рудько – 1: 0. Гості кинулися відіграватися, і їх зусилля в першому таймі увінчалися двома голами. Відзначилися Гармаш і Бесєдін. За хвилину до першого гола киян, Віда “сфолив” проти Бонавентуре. Автора гола в ворота Динамо довелося виносити на ношах.

У другому таймі вже екс-учасник Ліги Європи, крім удару Кулача, не запам’ятався гольовими моментами біля воріт Рудько.

В результаті, динамівці набирають 40 очок, залишаючись на другій сходинці. Зірка – третя.

УПЛ, 18 тур

Зоря – Динамо 1: 2

Голи: Бонавентуре, 4 – Гармаш, 13, Бесєдін, 29

Зоря: Шевченко, Сухоцький, Форстер, Чечер, Опанасенко, Чайковський (Гречишкін, 71), Харатін, Любенович, Пауліньо (Ліпартія, 61), Петряк, Бонавентуре (Кулач, 28)

Динамо: Рудько, Пантич, Антунеш, Шепелєв, Морозюк. Ярмоленко, Гармаш, Віда, Гонзалез (Циганков, 68), Буяльський (Корзун, 75), Бесєдін (Яремчук, 84)

Попередження: Опанасенко, 51, Любеновіч, 60 – Віда, 25

Вилучення: Опанасенко, 87

У матчі у киян дебютували три нові футболісти: 19-річний Володимир Шепелєв і сербський новачок Александар Пантич, Томаш Кадар провів матч на лаві запасних, “Зоря” через травмипотеряла форварда.