Під час матчу гравці збірних Німеччини і Росії з хокею влаштували масову бійку

Про це пише Politeka.

Десятки людей влаштували бійку в центрі Одеси (відео)

Збірні Росії та Німеччини влаштували масову бійку під час матчу третього туру групового турніру чемпіонату світу з хокею. Інцидентом трапився на 14-й хвилині першого періоду. В одній з атак росіян нападник німців Хагер зробив грубий силовий прийом проти капітана росіян Мозякин. Сергія буквально підкинуло, після чого він впав на лід і піднятися сам уже не зміг.

Хокеїсти збірної Росії не могли залишити без уваги цей момент і спровокували бійку на майданчику. На Хаґера тут же налетів Плотніков, який відправив німця в горизонтальне положення і почав бити. Судді з великими труднощами відтягнули росіянина від суперника, який був вилучений до кінця матчу.

Варто зазначити, що матч виграла команда РФ.

Нагадаємо, що у фіналі Кубка РФ по футболу також відбулася масова бійка. Так, в кінці доданого часу матчу при рахунку 2: 0 на користь «Локомотива» на полі виникла сутичка. Бійку вдалося оперативно розняти, а підбурювачі, гравці «Уралу» Артем Фідлер і Едгар Манучарян, а також члени «Локомотива» Джефферсон Фарфан і Арі отримали по червоній картці. Примітно, що після бійки футболістів, сутичка сталася і між фанатами команд на трибунах спортивного поля.

А в Слов’янську народний депутат Наталія Королевська взяла участь в концерті, але все закінчилося бійкою.