Українська збірна виявилася сильніша за російську

У спортсменів збірної України найбільше число золотих медалей на турнірі. Вони обійшли росіян і британців.

Україна завоювала 20 медалей на престижному чемпіонаті

Збірна України посіла перше місце в медальному заліку чемпіонату Європи з боксу, який проходив в Харкові. Нагадаємо, на рахунку нашої команди 6 медалей – три золота у Юрія Шестака (до 60 кг), Олександра Хижняка (до 75 кг), Віктора Вихрист (понад 91 кг), одне срібло у Миколи Буценко (до 56 кг) і дві бронзи у Дмитра Замотаєва (до 52 кг) і Євгена Барабанова (до 69 кг).

На другому місці медального заліку розташувалися росіяни з п’ятьма медалями (2 золота, 2 срібла і 1 бронза), третіми стали британці з 8-ма медалями (1 золото, 6 срібних і 1 бронзова).

Нагадаємо, українці отримали 3 з 4 можливих золотих медалей, адже в фінальну стадію турніру пробилися чотири представники нашої країни.

Раніше Politeka писала, що два українські боксери вийшли до фіналу чемпіонату Європи з боксу, який проходить в Харкові

Також стало відомо про смерть відомого боксера в результаті жорсткого поєдинку на рингу

А жіноча збірна України з баскетболу 3х3 обіграла збірну Швейцарії в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу.

Джерело: Politeka