Третій за рейтингом тенісист України Сергій Стаховський з перемоги стартував на Вімблдоні

Стаховський у чотирьох сетах здолав француза Жюльєна Беннето – для перемоги українцеві потрібно було 2 години і 36 хвилин.

Світоліна з боєм вирвала першу перемогу на Вімблдоні (відео)

У першій партії француз повів з брейком 2-1, проте далі зміг виграти тільки один гейм до кінця сету. У другій партії Стаховський уникнув поразки, коли суперник подавав при рахунку 5-3. Записати тайбрейк до свого активу Сергію вдалося з четвертої спроби, при цьому жодного сетбола у Беннето так і не було. У третьому сеті француз виконав два брейка, щоб продовжити боротьбу в цьому матчі. Але в четвертій партії Стаховський не залишив шансів супернику: два брейка на рахунку українця і жодного брейкпоінта на його подачі.

У другому раунді Сергія Стаховського чекає поєдинок з дев’ятою ракеткою турніру Кеї Нісікорі.

Нагадаємо, перша ракетка жіночого тенісу України Еліна Світоліна успішно стартувала на Вімблдоні – в першому матчі турніру Світоліна грала проти австралійської тенісистки Ешлі Барті.

Джерело: Великий теніс України