Перша ракетка жіночого тенісу України Еліна Світоліна успішно стартувала на Вімблдоні

У першому матчі турніру Світлина грала проти австралійської тенісистки Ешлі Барті.

Українська спортсменка вразила світ ефектним ударом (відео)

Вже на старті зустрічі дівчата обмінялися брейками. Вигравши ще один гейм на подачі суперниці, Барті подавала на перший сет у десятому геймі, проте допустила подвійну помилку на брейкпоінті. З рахунку 4-5 Еліна взяла три гейми поспіль і змогла записати партію до свого активу. Після п’яти геймів в другій партії дівчата були змушені покинути корт через дощ. Під час паузи Світоліна також звернулася за допомогою до фізіотерапевта: на матч українка вийшла з пов’язкою на правій нозі.

Повернувшись на корт, Світоліна відразу ж реалізувала брейкпоінт. Дістатися до геймбол на своїй подачі Еліна не змогла – зворотний брейк від Барті (3-4). Австралійка потім зрівняла рахунок, а пізніше не дала Світоліній заробити жодного матчбола на своїй подачі.

У підсумку гра доходить до тайбрейка, де українка робить міні-брейк на старті і утримує свою перевагу по ходу. Ешлі відіграє два матчболи на своїй подачі, а потім в затяжному розіграші сама робить перший міні-брейк (6-6). Ще один матчбол і знову на своїй подачі, який рятує Барті, але вже на наступному м’ячі допускає грубу помилку. З п’ятого матчбола Світоліній також не вдається завершити поєдинок і тільки з шостої спроби українка здобуває перемогу в цій двогодинній дуелі.

У другому раунді нашу тенісистку чекає протистояння з ветераном туру – 37-річної Франческою Скьявоне.

Джерело: Великий теніс України