Спортсменка принесла Україні медаль, здобувши перемогу над японської суперницею

Йдеться про тхеквондістке Ірині Ромолданова.

Вона стала чемпіонкою XXIX Всесвітньої літньої Універсіади, яка проходить в Тайбеї.

Ромолданова виграла золоту медаль у ваговій категорії до 46 кг, перемігши у фіналі японку Киріаком Куттукі – 5: 3 (0: 3). Спортсменка принесла Україні четверту золоту нагороду.

Відзначимо, що третє місце в цьому змаганні дісталося представниці Франції Сарі Адіда і учасниці з Німеччини Шаї Ром Кім.

Так, в скарбничці національної збірної України вже 10 медалей – чотири «золота», два срібла, чотири бронзи.

Як писала Politeka, український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд Універсіади.

Нагадаємо, що раніше Андрій Говоров став найсильнішим на Відкритому чемпіонаті Франції з плавання. Він виграв дистанцію 50 метрів батерфляєм з результатом 23,3 секунди.

Джерело: Politeka