Товариський матч між київським і брестським Динамо завершився розгромом на стадіоні імені Валерія Лобановського

На 16-й хвилині рахунок відкрив Микола Шапаренко. Дубль на свій рахунок записав Жуніор Мораес, а 19-річний Владислав Алексєєв зробив хет-трик за 14 хвилин. Останній гол у цьому матчі забив Назарій Русин. Разом – 7: 0.

Артем Мілевський вийшов на заміну в другому таймі.

Нагадаємо, в липні стало відомо, що скандально відомий український футболіст Артем Мілевський став гравцем «Динамо» з Бреста. Раніше російський футбольний клуб Тосно відмовився продовжувати контракт з екс-форвардом збірної України і київського Динамо Артемом Мілевським. У складі Тосно 32-річний український нападник провів 18 матчів минулого сезону, 17 з яких – в першості Росії серед команд клубів дивізіон, і один – в Кубку Росії, проти московського Локомотив.

Мілевський грав за київське «Динамо» 11 років в 2002-2013 роках. За цією час форвард зіграв 178 матчів, в яких забив 57 голів.

Джерело: GameBet