Українські футбольні фанати заспівали «Путін – х**ло» на трибунах в Ісландії

Відповідне відео опублікував користувач Twitter «Птица Синица».

Харківські фанати передали «полум’яний привіт» Путіну (відео)

Вболівальники прибули в далекий Рейк’явік, щоб підтримати збірну на відбірковому матчі Чемпіонату світу-2018 проти команди Ісландії.

Однак фанатський хіт, вже давно відомий за межами України, не допоміг ввечері у вівторок збірної обіграти «вікінгів». Україна поступилася Ісландії 2: 0

Як писала Politeka, до середини першого тайму відсоток володіння м’ячем досяг неймовірної позначки 74% проти 26% на користь «синьо-жовтих», однак таку перевагу конвертувати в голи і навіть в більш-менш небезпечні моменти ніяк не вдавалося. Перший тайм закінчився під вигуки вболівальників «Слава Україні – героям слава».

Але вже на початку другого Гільфі Сігурдссон забив у порожні ворота українців, а на 66-й Сігурдссон пробив точно в кут – 2:0.