Новачок дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко зіграв свій перший матч у складі німецького клубу

Сталося це в матчі 3-го туру Бундесліги проти Фрайбурга.

Ярмоленко вийшов на заміну замість Маріо Гетце на 79-й хвилині. Незважаючи на те, що “Джмелі” грали в більшості ще з 27-ї хвилини матчу, їм так і не вдалося вразити ворота суперника, а сам поєдинок закінчився безгольовою нічиєю.

Нагадаємо, що Андрій Ярмоленко цього літа перейшов в Боруссію з Динамо за 25 мільйонів євро.

У соціальній мережі також показали удар Ярмоленка в сторону воріт воротаря команди Фрайбурга.

#Yarmolenko ???

CC:@BVB#Watzke#Zorc pic.twitter.com/OvICgvIC3J

— Fahd BVB (@F_86) 9 вересня 2017 р.

Як писала Politeka, Україна здобула приголомшливу перемогу над командою Туреччини в черговому матчі відбіркового циклу до чемпіонату світу 2018 з рахунком 2: 0. Обидва голи на рахунку Ярмоленко.

Нагадаємо, колишній гравець Динамо  Андрій Ярмоленко поділився враженнями щодо першого дня роботи в футбольному клубі Дортмундкой Борусії

За його словами, зустріли його на вищому рівні, після чого він переконався що команда є дуже серйозною.

Як писала Politeka, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко розповів, що думає про перехід з Динамо в дортмундську Боруссію Андрія Ярмоленко.

Джерело: Знай.ua