В матчі проти Фрайбурга півзахисник Шальке Євген Коноплянка відіграв 65 хвилин

Про це повідомляє GameBet.news.

Не дуже вдало черговий матч чемпіонату Німеччини склався для півзахисника Шальке Євгена Коноплянки.

Українець вийшов на поле в стартовому складі, і вже в першому таймі у нього був прекрасний шанс забити гол. Після проходу і прострілу Франка Ді Санто українець вивалився один на один з воротарем, але м’яч зрадницьки влучив у штангу.

Крім того, наприкінці першого тайму українець отримав сильний удар від суперника в стегно, але після надання допомоги лікарями зумів продовжити гру.

В результаті Коноплянка відіграв 65 хвилин матчу, який завершився перемогою Шальке з рахунком 1: 0.

В нинішньому сезоні в Бундеслізі Коноплянка провів 11 матчів і забив один гол.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, авторитетне видання опублікувало свіжу інформацію щодо вартості гравців Бундесліги. Зросли ціни і на українських легіонерів Євгена Коноплянку та Андрія Ярмоленка.

Півзахисник Шальке Євген Коноплянка став дорожче на 2,5 мільйона євро. Тепер вартість гравця збірної України оцінюється в 12,5 мільйонів євро.