Стало відомо повний розклад і результати матчів європейського відбіркового туру Чемпіонату світу з футболу 2018 року

Дірявий Путін: ІДІЛ обіцяє море крові на ЧС-2018

Про це повідомляє «Знай. Спорт».

У європейській кваліфікації ЧС-2018 беруть участь 54 країни. Збірні розподілені на дев’ять груп по шість команд. Від Європи через відбір у фінальну частину Чемпіонату світу потрапить 13 збірних. Дев’ять переможців груп вийдуть у фінальний раунд напряму, а найкращі вісім команд, які посіли другі місця, будуть розбиті на пари і зіграють відбірковий плей-оф. Чотири переможці стикових матчів також потраплять у фінальну частину ЧС-2018. Росія виступатиме у фінальному турнірі на правах господаря.

Європейський відбірковий турнір ЧС-2018 розпочався 4 вересня 2016 року, а завершиться 14 листопада 2017 року.

Відбір ЧС-2018: Розклад і результати матчів збірної України

Популярні новини зараз

Нове фото сина Пугачової і Галкіна наробило шуму в мережі: "Немає нічого спільного"

Екс-"Холостяк" Михайлюк з дружиною прокололи вуха доньці, якій немає і року: "Я прям млію"

Жорсткі штрафи обрушилися на українців, з майном доведеться розлучитися: "За законом заборонено..."

"Втомилися лікувати безкоштовно": медики збунтувалися в Одесі, кадри протесту

19-річна наречена "Холостяка" Макацарії заблищала в святковому образі: "Ліза, яка ти красива!"

Показати ще

ЧС-2018

Європейська кваліфікація

Плей-офф

Матчі-відповіді

12 листопада 2017

Швейцарія – Північна Ірландія 0:0

Греція – Хорватія 0:0

13 листопада 2017

Італія – Швеція 0:0

14 листопада 2017

Ірландія – Данія 21:45

 

Перші матчі

9 листопада 2017

Північна Ірландія – Швейцарія 0:1

Хорватія – Греція 4:1

10 листопада 2017

Швеція – Італія 1:0

11 листопада 2017

Данія – Ірландія 0:0

 

Груповий етап

Група А

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Франція 10 7 2 1 18 6 +12 23 2 Швеція 10 6 1 3 26 9 +17 19 3 Нідерланди 10 6 1 3 21 12 +9 19 4 Болгарія 10 4 1 5 14 19 -5 13 5 Люксембург 10 1 3 6 8 26 -18 6 6 Білорусь 10 1 2 7 6 21 -15 5

 

Група B

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Португалія 10 9 0 1 32 4 +28 27 2 Швейцарія 10 9 0 1 23 7 +16 27 3 Угорщина 10 4 1 5 14 14 0 13 4 Фарерські острови 10 2 3 5 4 16 -12 9 5 Латвія 10 2 1 7 7 18 -11 7 6 Андорра 10 1 1 8 2 23 -21 4

 

Група C

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Німеччина 10 10 0 0 43 4 +39 30 2 Північна Ірландія 10 6 1 3 17 6 +11 19 3 Чехія 10 4 3 3 17 10 +7 15 4 Норвегія 10 4 1 5 17 16 +1 13 5 Азербайджан 10 3 1 6 10 19 -9 10 6 Сан-Марино 10 0 0 10 2 51 -49 0

 

Група D

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Сербія 10 6 3 1 20 10 +10 21 2 Ірландія 10 5 4 1 12 6 +6 19 3 Уельс 10 4 5 1 13 6 +7 17 4 Австрія 10 4 3 3 14 12 +2 15 5 Грузія 10 0 5 5 8 14 -6 5 6 Молдова 10 0 2 8 4 23 -19 2

 

Група E

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Польща 10 8 1 1 28 14 +14 25 2 Данія 10 6 2 2 20 8 +12 20 3 Чорногорія 10 5 1 4 20 12 +8 16 4 Румунія 10 3 4 3 12 10 +2 13 5 Вірменія 10 2 1 7 10 26 -16 7 6 Казахстан 10 0 3 7 6 26 -20 3

 

Група F

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Англія 10 8 2 0 18 3 +15 26 2 Словаччина 10 6 0 4 17 7 +10 18 3 Шотландія 10 5 3 2 17 12 +5 18 4 Словенія 10 4 3 3 12 7 +5 15 5 Литва 10 1 3 6 7 20 -13 6 6 Мальта 10 0 1 9 3 25 -22 1

 

Група G

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Іспанія 10 9 1 0 36 3 +33 28 2 Італія 10 7 2 1 21 8 +13 23 3 Албанія 10 4 1 5 10 13 -3 13 4 Ізраїль 10 4 0 6 10 15 -5 12 5 Македонія 10 3 2 5 15 15 0 11 6 Ліхтенштейн 10 0 0 10 1 39 -38 0

 

Група H

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Бельгія 10 9 1 0 43 6 +37 28 2 Греція 10 5 4 1 17 6 +11 19 3 Боснія і Герцеговина 10 5 2 3 24 13 +11 17 4 Естонія 10 3 2 5 13 19 -6 11 5 Кіпр 10 3 1 6 9 18 -9 10 6 Гібралтар 10 0 0 10 3 47 -44 0

 

Група I

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О 1 Ісландія 10 7 1 2 16 7 +9 22 2 Хорватія 10 6 2 2 15 4 +11 20 3 Україна 10 5 2 3 13 9 +4 17 4 Туреччина 10 4 3 3 14 13 +1 15 5 Фінляндія 10 2 3 5 9 13 -4 9 6 Косово 10 0 1 9 3 24 -21 1

 

10 тур

Група А

10 жовтня 2017

Франція – Білорусь 2:1

Люксембург – Болгарія 1:1

Нідерланди – Швеція 2:0

Група B

10 жовтня 2017

Латвія – Андорра 4:0

Португалія – ​​Швейцарія 2:0

Угорщина – Фарерські острови 1:0

Група C

8 жовтня 2017

Чехія – Сан-Марино 5:0

Німеччина – Азербайджан 5:1

Норвегія – Північна Ірландія 1:0

Група D

9 жовтня 2017

Молдова – Австрія 0:1

Сербія – Грузія 1:0

Уельс – Ірландія 0:1

Група E

8 жовтня 2017

Данія – Румунія 1:1

Казахстан – Вірменія 1:1

Польща – Чорногорія 4:2

Група F

8 жовтня 2017

Литва – Англія 0:1

Словаччина – Мальта 3:0

Словенія – Шотландія 2:2

Група G

9 жовтня 2017

Албанія – Італія 0:1

Македонія – Ліхтенштейн 4:0

Ізраїль – Іспанія 0:1

Група H

10 жовтня 2017

Естонія – Боснія і Герцеговина 1:2

Бельгія – Кіпр 4:0

Греція – Гібралтар 4:0

Група I

9 жовтня 2017

Україна – Хорватія 0:2

Фінляндія – Туреччина 2:2

Ісландія – Косово 2:0

 

9 тур

Група А

7 жовтня 2017

Швеція – Люксембург 8:0

Білорусь – Нідерланди 1:3

Болгарія – Франція 0:1

Група B

7 жовтня 2017

Фарерські острови – Латвія 0:0

Андорра – Португалія 0:2

Швейцарія – Угорщина 5:2

Група C

5 жовтня 2017

Азербайджан – Чехія 1:2

Північна Ірландія – Німеччина 1:3

Сан-Марино – Норвегія 0:8

Група D

6 жовтня 2017

Грузія – Уельс 0:1

Австрія – Сербія 3:2

Ірландія – Молдова 2:0

Група E

5 жовтня 2017

Вірменія – Польща 1:6

Чорногорія – Данія 0:1

Румунія – Казахстан 3:1

Група F

5 жовтня 2017

Англія – ​​Словенія 1:0

Мальта – Литва 1:1

Шотландія – Словаччина 1:0

Група G

6 жовтня 2017

Італія – ​​Македонія 1:1

Іспанія – Албанія 3:0

Ліхтенштейн – Ізраїль 0:1

Група H

7 жовтня 2017

Боснія і Герцеговина – Бельгія 3:4

Гібралтар – Естонія 0:6

Кіпр – Греція 1:2

Група I

6 жовтня 2017

Косово – Україна 0:2

Хорватія – Фінляндія 1:1

Туреччина – Ісландія 0:3

 

8 тур

Група А

3 вересня 2017

Білорусь – Швеція 0:4

Нідерланди – Болгарія 3:1

Франція – Люксембург 0:0

Група B

3 вересня 2017

Фарерські острови – Андорра 1:0

Угорщина – Португалія 0:1

Латвія – Швейцарія 0:3

Група C

4 вересня 2017

Азербайджан – Сан-Марино 5:1

Німеччина – Норвегія 6:0

Північна Ірландія – Чехія 2:0

Група D

5 вересня 2017

Австрія – Грузія 1:1

Ірландія – Сербія 0:1

Молдова – Уельс 0:2

Група E

4 вересня 2017

Вірменія – Данія 1:4

Чорногорія – Румунія 1:0

Польща – Казахстан 3:0

Група F

4 вересня 2017

Англія – ​​Словаччина 2:1

Шотландія – Мальта 2:0

Словенія – Литва 4:0

Група G

5 вересня 2017

Македонія – Албанія 1:1

Ліхтенштейн – Іспанія 0:8

Італія – ​​Ізраїль 1:0

Група H

3 вересня 2017

Естонія – Кіпр 1:0

Греція – Бельгія 1:2

Гібралтар – Боснія і Герцеговина 0:4

Група I

5 вересня 2017

Ісландія – Україна 2:0

Туреччина – Хорватія 1:0

Косово – Фінляндія 0:1

 

7 тур

Група А

31 серпня 2017

Болгарія – Швеція 3:2

Франція – Нідерланди 4:0

Люксембург – Білорусь 1:0

Група B

31 серпня 2017

Угорщина – Латвія 3:1

Швейцарія – Андорра 3:0

Португалія – ​​Фарерські острови 5:1

Група C

1 вересня 2017

Чехія – Німеччина 1:2

Норвегія – Азербайджан 2:0

Сан-Марино – Північна Ірландія 0:3

Група D

2 вересня 2017

Грузія – Ірландія 1:1

Сербія – Молдова 3:0

Уельс – Австрія 1:0

Група E

1 вересня 2017

Казахстан – Чорногорія 0:3

Данія – Польща 4:0

Румунія – Вірменія 1:0

Група F

1 вересня 2017

Литва – Шотландія 0:3

Мальта – Англія 0:4

Словаччина – Словенія 1:0

Група G

2 вересня 2017

Албанія – Ліхтенштейн 2:0

Іспанія – Італія 3:0

Ізраїль – Македонія 0:1

Група H

31 серпня 2017

Греція – Естонія 0:0

Кіпр – Боснія і Герцеговина 3:2

Бельгія – Гібралтар 9:0

Група I

2 вересня 2017

Фінляндія – Ісландія 1:0

Україна – Туреччина 2:0

3 вересня 2017

Хорватія – Косово 1:0

 

6 тур

Група А

9 червня 2017

Білорусь – Болгарія 2:1

Нідерланди – Люксембург 5:0

Швеція – Франція 2:1

Група B

9 червня 2017

Андорра – Угорщина 1:0

Латвія – Португалія 0:3

Фарерські острови – Швейцарія 0:2

Група C

10 червня 2017

Азербайджан – Північна Ірландія 0:1

Німеччина – Сан-Марино 7:0

Норвегія – Чехія 1:1

Група D

11 червня 2017

Молдова – Грузія 2:2

Ірландія – Австрія 1:1

Сербія – Уельс 1:1

Група E

10 червня 2017

Казахстан – Данія 1:3

Чорногорія – Вірменія 4:1

Польща – Румунія 3:1

Група F

10 червня 2017

Шотландія – Англія 2:2

Словенія – Мальта 2:0

Литва – Словаччина 1:2

Група G

11 червня 2017

Македонія – Іспанія 1:2

Італія – ​​Ліхтенштейн 5:0

Ізраїль – Албанія 0:3

Група H

9 червня 2017

Боснія і Герцеговина – Греція 0:0

Естонія – Бельгія 0:2

Гібралтар – Кіпр 1:2

Група I

11 червня 2017

Фінляндія – Україна 1:2

Ісландія – Хорватія 1:0

Косово – Туреччина 1:4

 

5 тур

Група А

25 березня 2017

Швеція – Білорусь 4:0

Болгарія – Нідерланди 2:0

Люксембург – Франція 1:3

Група B

25 березня 2017

Швейцарія – Латвія 1:0

Андорра – Фарерські острови 0:0

Португалія – ​​Угорщина 3:0

Група C

26 березня 2017

Азербайджан – Німеччина 1:4

Сан-Марино – Чехія 0:6

Північна Ірландія – Норвегія 2:0

Група D

24 березня 2017

Грузія – Сербія 1:3

Австрія – Молдова 2:0

Ірландія – Уельс 0:0

Група E

26 березня 2017

Вірменія – Казахстан 2:0

Чорногорія – Польща 1:2

Румунія – Данія 0:0

Група F

26 березня 2017

Англія – ​​Литва 2:0

Мальта – Словаччина 1:3

Шотландія – Словенія 1:0

Група G

24 березня 2017

Італія – ​​Албанія 2:0

Ліхтенштейн – Македонія 0:3

Іспанія – Ізраїль 4:1

Група H

25 березня 2017

Кіпр – Естонія 0:0

Боснія і Герцеговина – Гібралтар 5:0

Бельгія – Греція 1:1

Група I

24 березня 2017

Туреччина – Фінляндія 2:0

Хорватія – Україна 1:0

Косово – Ісландія 1:2

 

4 тур

Група А

11 листопада 2016

Франція – Швеція 2:1

13 листопада 2016

Болгарія – Білорусь 1:0

Люксембург – Нідерланди 1:3

Група B

13 листопада 2016

Угорщина – Андорра 4:0

Швейцарія – Фарерські острови 2:0

Португалія – ​​Латвія 4:1

Група C

11 листопада 2016

Чехія – Норвегія 2:1

Північна Ірландія – Азербайджан 4:0

Сан-Марино – Німеччина 0:8

Група D

12 листопада 2016

Австрія – Ірландія 0:1

Грузія – Молдова 1:1

Уельс – Сербія 1:1

Група E

11 листопада 2016

Вірменія – Чорногорія 3:2

Данія – Казахстан 4:1

Румунія – Польща 0:3

Група F

11 листопада 2016

Англія – ​​Шотландія 3:0

Мальта – Словенія 0:1

Словаччина – Литва 4:0

Група G

12 листопада 2016

Ліхтенштейн – Італія 0:4

Іспанія – Македонія 4:0

Албанія – Ізраїль 0:3

Група H

13 листопада 2016

Кіпр – Гібралтар 3:1

Бельгія – Естонія 8:1

Греція – Боснія і Герцеговина 1:1

Група I

12 листопада 2016

Хорватія – Ісландія 2:0

Туреччина – Косово 2:0

Україна – Фінляндія 1:0

 

3 тур

Група А

10 жовтня 2016

Білорусь – Люксембург 1:1

Нідерланди – Франція 0:1

Швеція – Болгарія 3:0

Група B

10 жовтня 2016

Андорра – Швейцарія 1:2

Латвія – Угорщина 0:2

Фарерські острови – Португалія 0:6

Група C

11 жовтня 2016

Чехія – Азербайджан 0:0

Німеччина – Північна Ірландія 2:0

Норвегія – Сан-Марино 4:1

Група D

9 жовтня 2016

Уельс – Грузія 1:1

Молдова – Ірландія 1:3

Сербія – Австрія 3:2

Група E

11 жовтня 2016

Казахстан – Румунія 0:0

Данія – Чорногорія 0:1

Польща – Вірменія 2:1

Група F

11 жовтня 2016

Литва – Мальта 2:0

Словаччина – Шотландія 3:0

Словенія – Англія 0:0

Група G

9 жовтня 2016

Ізраїль – Ліхтенштейн 2:1

Албанія – Іспанія 0:2

Македонія – Італія 2:3

Група H

10 жовтня 2016

Естонія – Греція 0:2

Боснія і Герцеговина – Кіпр 2:0

Гібралтар – Бельгія 0:6

Група I

9 жовтня 2016

Фінляндія – Хорватія 0:1

Україна – Косово 3:0

Ісландія – Туреччина 2:0

 

2 тур

Група А

7 жовтня 2016

Франція – Болгарія 4:1

Люксембург – Швеція 0:1

Нідерланди – Білорусь 4:1

Група B

7 жовтня 2016

Угорщина – Швейцарія 2:3

Португалія – ​​Андорра 6:0

Латвія – Фарерські острови 0:2

Група C

8 жовтня 2016

Азербайджан – Норвегія 1:0

Німеччина – Чехія 3:0

Північна Ірландія – Сан-Марино 4:0

Група D

6 жовтня 2016

Молдова – Сербія 0:3

Ірландія – Грузія 1:0

Австрія – Уельс 2:2

Група E

8 жовтня 2016

Вірменія – Румунія 0:5

Чорногорія – Казахстан 5:0

Польща – Данія 3:2

Група F

8 жовтня 2016

Англія – ​​Мальта 2:0

Шотландія – Литва 1:1

Словенія – Словаччина 1:0

Група G

6 жовтня 2016

Італія – ​​Іспанія 1:1

Ліхтенштейн – Албанія 0:2

Македонія – Ізраїль 1:2

Група H

7 жовтня 2016

Бельгія – Боснія і Герцеговина 4:0

Греція – Кіпр 2:0

Естонія – Гібралтар 4:0

Група I

6 жовтня 2016

Ісландія – Фінляндія 3:2

Туреччина – Україна 2:2

Косово – Хорватія 0:6

 

1 тур

Група А

6 вересня 2016

Білорусь – Франція 0:0

Болгарія – Люксембург 4:3

Швеція – Нідерланди 1:1

Група B

6 вересня 2016

Андорра – Латвія 0:1

Швейцарія – Португалія 2:0

Фарерські острови – Угорщина 0:0

Група C

4 вересня 2016

Сан-Марино – Азербайджан 0:1

Чехія – Північна Ірландія 0:0

Норвегія – Німеччина 0:3

Група D

5 вересня 2016

Грузія – Австрія 1:2

Сербія – Ірландія 2:2

Уельс – Молдова 4:0

Група E

4 вересня 2016

Данія – Вірменія 1:0

Казахстан – Польща 2:2

Румунія – Чорногорія 1:1

Група F

4 вересня 2016

Литва – Словенія 2:2

Словаччина – Англія 0:1

Мальта – Шотландія 1:5

Група G

5 вересня 2016

Іспанія – Ліхтенштейн 8:0

Ізраїль – Італія 1:3

6 вересня 2016

Албанія – Македонія 2:1

Група H

6 вересня 2016

Боснія і Герцеговина – Естонія 5:0

Кіпр – Бельгія 0:3

Гібралтар – Греція 1:4

Група I

5 вересня 2016

Хорватія – Туреччина 1:1

Україна – Ісландія 1:1

Фінляндія – Косово 1:1

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що умови співпраці головного тренера збірної України Андрія Шевченка будуть переглянуті в бік зниження.