У вівторок, 21 листопада, у 5-му турі групової стадії Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді поступився “Наполі” (0:3)

Про це пише “Знай.Спорт“.

Гірники непогано почали поєдинок і навіть мали в першому таймі кілька відмінних шансів, щоб відкрити рахунок. Однак забити вони в цьому матчі так і не зуміли, а у другій 45-хвилинці пропустили тричі.

Рахунок на 56-й хвилині відкрив Інсіньє, а вже після 80-ї хвилини господарі відзначилися ще двічі – голи забили Зелінські та Мертенса.

Тепер Шахтар за сумою особистих зустрічей програє Наполі, але все ще випереджає конкурента за друге місце, на три очки.

В останньому турі Гірникам потрібно просто не програти вдома Ман Сіті або ж сподіватися на втрату очок Наполі в Роттердамі.

Нагадаємо, що наставник донецького Шахтаря поспілкувався з журналістами після поразки у 5-му турі Ліги чемпіонів проти італійського “Наполі” (3:0).