У Німеччині назвали заробітну плату українського півзахисника Андрія Ярмоленка в дортмундській Боруссії

Так, за інформацією Sporting Intelligence, 28-річний Ярмоленко заробляє в Дортмунді близько трьох мільйонів євро в рік після вирахування податків, пише “Знай Спорт“.

Цікаво, що півзахисник збірної України в Німеччині заробляє менше, ніж в Динамо. Раніше повідомлялося, що Ярмоленко отримував в Києві близько чотирьох з половиною мільйонів.

Також Sporting Intelligence підрахував, яка середня зарплата в топових європейських клубах. Дортмундська Боруссія в цьому рейтингу на 16-му місці.

Відзначимо, що в центральному матчі 13-го туру німецької Бундесліги Боруссія Андрія Ярмоленка зіграла в результативну нічию з Шальке Євгена Коноплянки (4:4).

Уже на 25-й хвилині підопічні Петера Боса вели з рахунком 4:0! А почалося все з гола Обамеянга, який заштовхав м’яч у ворота після прострілу з флангу на 12-й хвилині. Ще через шість хвилин Стамбулі зрізав м’яч в свої ворота після навісу зі штрафного, а ще через дві – третій гол у ворота господарів забив Гетце. Минуло всього п’ять хвилин, і господарі знову засмутили воротаря Шальке – на цей раз красивий гол вдалося забити Герреро.

Проте футболісти Шальке не здавалися і ще в першому таймі мали кілька можливостей забити. Однак до перерви захист дортмундців грав впевнено, і команди пішли в роздягальні з величезною перевагою господарів – 4:0.

А ось вже в другій 45-хвилинці Шальке заграв набагато цікавіше. Відквитати перший м’яч гостям вдалося на 61-й хвилині зусиллями Бюргшталлера, а ще через чотири хвилини Шальке забив знову – після передачі Коноплянки відзначився Харіт. Такий розвиток подій змусив тренера Боруссії Петера Боса зняти з гри Андрія Ярмоленко і змінити тактику на більш захисну. Але і це, як виявилося, не допомогло.

Ключовим епізодом поєдинку стало вилучення Обамеянга – на 72-й хвилині габонець отримав другу жовту і пішов дивитися матч з трибун. І тут же Шальке почало грати ще агресивніше та регулярно створювати моменти біля воріт опонента. Один з таких моментів на 86-й хвилині точним ударом завершив Даніель Каліджурі і скоротив відставання до мінімуму.

У другому таймі було багато зупинок, внаслідок чого арбітр додав цілих 7 хвилин. І найочікуваніше сталося… В компенсований час після навісу Коноплянки з кутового захисник гостей Налдо забив головою і приніс таким чином нічию для своєї команди.

У підсумку, перша очна зустріч Коноплянки і Ярмоленко в Німеччині вийшла мегацікавою. На рахунку Ярмоленка кілька непоганих обводок і небезпечних передач. А ось Коноплянка в цьому матчі став одним з героїв Шальке, відзначившись двома ассистами, один з яких і став вирішальним.