Арбітр Віталій Романов став головним героєм стартової зустрічі 18-го туру чемпіонату України між Чорноморцем та Зорею, показавши три червоні картки, а сам матч завершився внічию 1:1

Центральний захисник Олександр Переймів відкрив рахунок в матчі, забивши красивим ударом п’ятою після прострілу з правого флангу Артема Громова.

Чорноморець відповів п’ять хвилин потому, коли Олексій Хобленко на той момент всього другим ударом команди в матчі зрівняв рахунок. Він відзначився головою після подачі з флангу Микити Татаркова.

Головними подіями в матчі все ж стали видалення. Вже до 20-й хвилині зустрічі Денис Васін заробив два попередження і був вилучений з поля.

Незабаром арбітр Романов зрівняв склади, показавши другу жовту картку Руслану Бабенко. Проте вже у другому таймі Алассан Ндіайє залишив поле також за друге попередження.

У Зорі було більше шансів вирвати перемогу. І за рахунку 0:0, 1:1 гості створили значно більше гольових шансів, проте Опанасенко, Громов, Андрієвський, Юрі, Кабаев і інші гравці не зуміли пробити Олександра Гутора.

Команда Юрія Вернидуба хоч і не перемогла, але продовжила серію з десяти матчів без поразок.

Нагадаємо, український футболіст Руслан Малиновський з бельгійського Генка отримав серйозне покарання. Футбольні інстанції Бельгії прийняли рішення покарати Малиновського за цей епізод триматчеву дискваліфікацією і 800 євро штрафу.

Джерело: “sportarena