6 грудня, в рамках заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів “Шахтар” у Харкові приймав англійський “Манчестер Сіті”

“Шахтар” провів чудовий перший тайм, в якому повністю переграв експериментальний склад команди Гвардіоли.

“Гірники” вели гру, відзначившись двічі за півгодини зустрічі. Спочатку Бернард забив неймовірним ударом з лівої ноги, а через шість хвилин Ісмаїлі скористався помилкою Эдерсона і закотив круглого у порожні ворота гостей.

У другому таймі “Сіті” взяв гру під контроль, і вже донеччанам було дуже важко в обороні. Англійці створювали моменти, а забити зуміли лише з пенальті в кінцівці зустрічі.

Таким чином, “Шахтар” посів друге місце в групі і продовжить свої виступи в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, раніше після перемоги донецького Шахтаря над Вересом (4: 0) в рамках Кубка України, головний тренер команди Паулу Фонсека відвідав прес-конференцію, на якій обговорив зв’язок футболу з політикою.