У Турині відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому місцевий Ювентус приймав Тоттенхем

Зустріч туринського і лондонського клубів завершилася результативною нічиєю – 2:2.

Незважаючи на те, що вже до дев’ятій хвилині зустрічі господарі поля вели в рахунку 2:0, гості зуміли зібратися і відіграти два м’ячі. На дубль Ігуаїна Тоттенхем відповів точними ударами Кейна і Еріксена.

Гра у відповідь команд пройде 7 березня в Англії.

Паралельно з цим в Швейцарії зустрілися Базель і Манчестер Сіті. Зустріч завершилася великою перемогою гостей – 0:4.

“Городяни” зняли питання про переможця матчу вже в перші 25 хвилин гри. Спершу Гюндоган забив головою після подачі кутового, потім Бернарду Сілва подвоїв перевагу гостей, а ще через п’ять хвилин Агуеро пробив точно в кут воріт з-за меж штрафного. Після перерви Ман Сіті не зупинився – Гюндоган оформив дубль красивим ударом метрів з двадцяти.

Нагадаємо, у четвер, 15 лютого, відбудуться перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Київське Динамо в Афінах зіграє проти АЕКа. Як вважають букмекери, фаворитом у цьому матчі є грецький клуб.