Збірна України в естафеті санного спорту на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані зайняла 13-е місце, але це стало найкращим результатом українських спортсменів на Олімпіаді

Шанс на хороший результат наша збірна втратила ще на першому етапі, коли Олена Шхумова допустила грубу помилку і стала останньою, в результаті програвши більше 4,5 секунд лідеру.

Непоганий заїзд вдався молодому Антону Дукачу, який посів дев’яте місце на своєму етапі, але цього було мало адже далі Олександр Оболончик і Роман Захарків знову показали найгірший результат.

Збірна України поки не завоювала жодної медалі на Олімпіаді – 2018. У спринті біатлоністка Віта Семеренко посіла 14-е місце, а українка Юлія Джима стала 20-ю в індивідуальній біатлонній гонці.

Нагадаємо, як передавала Politeka, стали відомі переможці чергового дня змагань на Зимовій Олімпіаді, яка проходить у Південній Кореї. Сьогодні, 15 лютого, були розіграні дев’ять комплектів медалей у різних дисциплінах.

У загальному заліку Ігор продовжує лідирувати команда Німеччини – 9 золотих медалей, на друге місце раптово вийшла команда Норвегії – 6 золотих нагород, у Нідерландів і США по 5 нагород найвищого ґатунку, а замикає п’ятірку збірна Канади – 4 “золота”.

Джерело: Politeka