На зимових Олімпійських іграх жіноча збірна РФ з хокею вилетіла з призових місць

Так, росіянки програли збірній Фінляндії в матчі за бронзові медалі Олімпіади 2018.

Зустріч завершилася з рахунком 3: 2 (1:0, 2:1, 0:1) на користь фінської команди. У росіянок шайби закинули Ольга Сосіна (23-а хвилина) і Людмила Бєлякова (47), в складі переможниць відзначилися Петра Ніємінен (3), Сюзанна Тапані (21) і Лінда Вялімякі (33).

У фіналі змагань зустрінуться команди Канади та США.

Нагадаємо, на зимових Олімпійських іграх жіноча збірна США з хокею розгромила спортсменок з РФ. В рамках матчу другого туру групи А на Олімпіаді-2018 американки знищили збірну Росії з рахунком 5:0.

Відзначимо, що американка Жослін Ламуре, двічі забила гол у ворота Росії. Таким чином вона стала автором найшвидшого дубля в історії Олімпіад. Ламуре двічі забила Росії в другому періоді протягом шести секунд, встановивши новий рекорд.