У футбольній прем’єр-лізі вибрали кращого футболіста туру

Півзахисник Динамо Віктор Циганков був визнаний кращим в минулому турі чемпіонату України.

Українська Прем’єр-ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила кращого футболіста з усіх, які взяли участь в матчах 22-го туру чемпіонату УПЛ.

На думку експертів, ним став хавбек Динамо Віктор Циганков.

Нагадаємо, що 20-річний півзахисник збірної України в матчі проти Зорі (3:2) відзначився голом і двома результативними передачами.

Відзначимо, що кращий гравець обраний, не дивлячись на те, що зіграні ще не всі матчі 22-го туру УПЛ. Завтра має відбутися зустріч Зірки і Олександрії, яку перенесли через погодні умови.

Нагадаємо, Динамо у важкій боротьбі обіграло Зорю в 22-му турі української Прем’єр-ліги.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а відразу після перерви команди почали забивати. Рахунок відкрила Зоря – Лунін почав швидку контратаку закиданням на Громова, той підключив Караваєва, а в штрафному майданчику Фаупала і Харатін довели справу до гола.

Динамо відповіло подвійний заміною, яка принесла користь. Вербич через кілька хвилин після появи на полі головою результативно замкнув подачу Циганкова. Нічийний рахунок протримався недовго – Зоря знову вийшла вперед завдяки наполегливості Фаупали, який накрутив Хачеріді і прострілив на Громова. Удар Артема підкоригував Юрі – рахунок 1: 2.

На 77 хвилині господарі знову зрівняли рахунок, коли Гармаш знайшов Мораеса в штрафний Зорі, а бразилець вдало відкинув під удар Циганкову. А в компенсований час Динамо вирвало перемогу – Кендзьора відгукнувся на подачу з кутового від Циганкова – 3:2.

Після цього матчу команди залишилися в турнірній таблиці на своїх місцях. Динамо з 45 очками – друге, а Зоря з 33 балами – четверта. Навесні в другому етапі УПЛ Динамо і Зоря проведуть ще два матчі в рамках боротьби в топ-6.

Як повідомляла Politeka, українські футбольні фанати вибрали кращого гравця Динамо за лютий. Впевнену перемогу в голосуванні здобув Віктор Циганков. Друге і третє місця зайняли відповідно Денис Бойко і Гонсалес.