Київське “Динамо” зіграло внічию в першому матчі 1/8 Ліги Європи, граючи на виїзді з італійським “Лаціо”

Матч завершився з рахунком 2:2. На 52-й хвилині “Динамо” вийшло вперед після голу Віктора Циганкова п’яткою. Однак вже через дві хвилини форвард “Лаціо” Іммобіле зрівняв рахунок. На 62-й хвилині Феліпе Андерсон вивів “Лаціо” вперед.

На 79-й хвилині бразилець Мораес, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок красивим дальнім ударом.

В самому кінці гри господарі ледь не вирвали перемогу, проте Іммобіле своїм ударом влучив у стійку, а Денис Гармаш заробив вилучення за розмови з арбітром після гри. 2:2 – матч-відповідь відбудеться 15 березня на київському НСК Олімпійський.

“Лаціо” – “Динамо” 2:2

Голи: Іммобіле, 54, Андерсон, 62 – Циганков, 52, Мораес, 79

Матч-відповідь відбудеться 15 березня на НСК «Олімпійський» (початок – о 20:00).

Нагадаємо, італійські ЗМІ голосно зганьбилися перед першим матчем 1/8 фіналу Ліги Європи, в ході якої римський «Лаціо» прийме київське «Динамо».

Так, провідне спортивне видання країни Corriee dello Sport підписало фото Олександра Хацкевича ім’ям колишнього тренера команди – Сергія Реброва. Уточнимо, що він вже більше 10 місяців не працює в столичному клубі. При цьому в самому тексті вказується, що керує українським клубом Олександр Хацкевич.

Як повідомляла Politeka, гравець київського “Динамо” і збірної України Євген Хачереді намір продовжити кар’єру в Росії. Влітку 2018 року біля центрального захисника закінчується контракт зі столичним клубом. За словами колишнього футболіста московського “Спартака”, а нині агента Андрія Стрельцова, Хачеріді може перейти в російський клуб.

“Зараз ведемо Женю Хачеріді з київського “Динамо”. У нього до травня контракт, і ось ми шукаємо йому варіанти. Спорт поза політикою. У Росії грає багато українців, в ФНЛ їх взагалі повно. Тому не бачу ніяких перешкод. В “Зеніті” Тимощук працює, людина приїхала, відіграв і залишився. З Максом Калиниченко спілкуємося. Загалом, працювати в Росії можливість є”, – заявив Стрельцов.

Джерело: Politeka