Юна українська тенісистка вийшла у півфінал престижного спортивного турніру

Українська тенісистка Марта Костюк, 15-річна сенсація Australian Open-2018, вийшла у півфінал турніру серії ITF Womens Circuit в Чжухаї (Китай) з призовим фондом 60 тисяч доларів, повідомляє Знай.Спорт.

У чвертьфіналі березня обіграла словенку Даліл Якупович в двох сетах 6:3, 7:5.

У стартовому сеті словенська тенісистка в третьому геймі з другої спроби реалізувала брейк і повела 3:1, але після цього українці вдалося виграти п’ять геймів поспіль, двічі взявши подачу суперниці, і довести справу до перемоги в сеті.

У другому сеті вже Костюк вийшла вперед 3:1 з брейком, але Якупович зуміла зрівняти рахунок. Костюк знову зробила брейк і повела 5:3, однак не змогла подати на матч в десятому геймі. Уже в наступному геймі Марта зробила брейк і спокійно подала на матч.

На корті тенісистки провели 1 годину 11 хвилин, і за цей час березня жодного разу не подала навиліт, при цьому допустила п’ять подвійних помилок і реалізувала п’ять з дев’яти брейк-поінтів.

За вихід у фінал Костюк посперечається з переможницею матчу між восьмою сіяною словачкою Ганною-Кароліною Шмідловою та Віталією Дьяченко з Росії.

Нагадаємо, у стартовому раунді турніру ITF Womens Circuit Ксотюк в двох сетах обіграла Урсулу Радванську з Польщі 7:6 (3), 6:2.

У другому раунді турніру Костюк всього за 51 хвилину розгромила китаянку Сюнь Фан’ін – 6:1, 6:2.

Нагадаємо, Марта Костюк стала наймолодшою учасницею третього кола турніру серії Великого шолома за останні 20 років.